Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Górzno

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Górzno? Świetnie się składa – zapraszamy do poznania naszej obecnej oferty! Nasza firma od przeszło 30 lat funkcjonuje w sektorze opału, podczas których mogliśmy wypracować nie tylko cenne kompetencje, lecz również zaufanie klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się rozpocząć samodzielne wytwarzanie najnowocześniejszego materiału opałowego, cechującego się wydajnością, jakością i przystępną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek dostępny w Górznie poleca się do dowolnych kotłów, przy czym zróżnicowanie sprzedawanych produktów gwarantuje, że bez wysiłku znajdziesz opał idealny do swoich wymagań i możliwości oraz typu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Górzno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w Górznie i sąsiednich miejscowościach, to zyskujące popularność źródło ciepła stworzone z myślą o klientach o wysokich potrzebach. Przede wszystkim zalecamy jego użytkowanie osobom, które szukają efektywnego energetycznie, ekonomicznego i komfortowego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, placówki firmy lub dowolnego miejsca o innym charakterze. Staramy się, aby oferowany węgiel ekogroszek produkował dużo ciepła, pozwalając na utrzymanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury.

Dodatkowo dostępne w naszej ofercie materiały są odpowiednie do użytku w piecach o praktycznie dowolnej wielkości, przy czym do ich największych plusów należy wysoka jakość i korzystne parametry techniczne, o które zadbaliśmy jako producent. Opał spełnia wszelkie normy jakościowe, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a dodatkowo nie ma potrzeby naciągać domowego czy firmowego budżetu, aby go zakupić. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie na 100% przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Górznie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego w Górznie, to obecny w naszej ofercie produkt zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności innowacyjne paliwo węglowe w kilku wariantach. Wszystkie z nich wyróżniają się wysoką ilością energii produkowanej przy spalaniu, niewielką ilością popiołu wytwarzaną w czasie wykorzystywania materiału i zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dostosowany do użytku w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas masz możliwość nabyć materiał w sporych, pojemnych workach o objętości 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku produkcji SAM-BUD-ROL łączy się z wysoką klasą, przez co nie musisz wybierać pomiędzy odpowiednimi parametrami a atrakcyjnym kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Górzno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa klasa rozwiązań – jako producent ekogroszku opałowego możemy zapewnić doskonałe standardy produktów, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki konkretnego paliwa.

  • Ułatwienie zachowania porządku – dostępny u nas opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu przy piecu bądź na podwórku.

  • Prostota dawkowania – opał dostępny jest w workach o pojemności, która umożliwia proste umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Bezproblemowy transport – nasza oferta to nie tylko proste i wygodne przechowywanie, lecz także bezproblemowy, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie produktów w workach możesz z łatwością przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Górznie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Górzno

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, którzy chcą skorzystać z wysokiej klasy ekogroszku workowanego w Górznie i sąsiednich miejscowościach, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę nowoczesnego opału. U nas znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które charakteryzują się świetnymi parametrami i korzystnymi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku, przy czym wszystkie kwestie dotyczące produkcji stoją na odpowiednim poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, uzyskał kluczowe poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo charakteryzuje się wysoką jakością na tle konkurencyjnych pozycji obecnych na rynku. Co więcej, możesz bez problemu stosować materiały w większości pieców, nie bojąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu naszego ekogroszku zapewnianego w mieście Górzno zredukujesz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie utrzymując wymaganą temperaturę w całym wnętrzu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy także o stan naszej planety. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Na etapie spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości trujących, szkodliwych dla środowiska związków chemicznych. Przez to możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię skorzystanie z nowoczesnego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Górzno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek