Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bydgoszcz

W naszej firmie SAM-BUD-ROL możesz zakupić najwyższej jakości ekogroszek w Bydgoszczy, stanowiący obecnie najlepsze i nowoczesne paliwo węglowe. Jako producent i zarazem także sprzedawca, dysponujemy ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku, dzięki czemu zaufało nam już tysiące w pełni zadowolonych klientów. Doceniają oni między innymi najwyższą jakość oferowanych produktów, a także wydajność zawsze zgodną z deklaracją na opakowaniu oraz w opisie. Nasz ekogroszek workowany w Bydgoszczy jest wybierany przez właścicieli zarówno starszych, jak i znacznie nowszych kotłów, którzy oczekują wysokiej wydajności podczas spalania oraz bezpieczeństwa. Ponadto jako polska firma produkcyjna możemy także zaoferować korzystne ceny, które mogą zdecydowanie obniżyć koszty ogrzewania domu bądź obiektu firmowego czy gospodarstwa.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bydgoszcz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie nie uznajemy żadnych kompromisów, dlatego ekogroszek w Bydgoszczy i okolicach SAM-BUD-ROL odznacza się między innymi wysoką czystością. Jest w pełni zgodny z obowiązującymi normami i został objęty wszelkimi certyfikatami wymaganymi do jego sprzedaży. Jako firma z ogromnym doświadczeniem przykładamy także ogromną uwagę do jego składowania, dlatego przechowujemy go zawsze w optymalnych warunkach wilgotności powietrza oraz temperatury.

Węgiel ekogroszek powstaje w naszej firmie z wyselekcjonowanych surowców przy użyciu nowoczesnej linii technologicznej, dzięki czemu w każdym worku w obrębie jednej linii znajduje się identyczny rodzaj ekogroszku. Wielu producentów nie przykłada do tego odpowiednio dużej uwagi, przez co klienci przyzwyczajeni do danego rodzaju ekogroszku mogą być niezadowoleni z nowego ekogroszku, który różni się wartością opałową czy wieloma innymi cechami. Ponadto w naszej firmie cena ekogroszku również gra rolę – ustaliliśmy ją na optymalnym poziomie.

Najlepszy ekogroszek w Bydgoszczy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Węgiel ekogroszek dostępny w naszej firmie został wykonany z zachowaniem należytej staranności, dlatego charakteryzuje się między innymi rewelacyjnymi parametrami jakościowymi. Wysoka wartość opałowa w połączeniu z niską zawartością popiołu czy siarki całkowitej sprawia, że ekogroszek w Bydgoszczy i okolicach naszej produkcji z pewnością spełni wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Ponadto zawsze nasz ekogroszek jest w pełni zgodny z wszelkimi deklaracjami. To ogromna zaleta, której nie da się przecenić, gdyż nie zatajamy prawdy i informujemy o wszystkich danych w przejrzysty sposób, który nie budzi żadnych podejrzeń.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Bydgoszcz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa jakość ekogroszku – każdy worek ma etykietę zawierającą właściwości i skład danego paliwa węglowego.

  • Łatwe dozowanie – waga i ilość ekogroszku znajdującego się w workach jest odpowiednio odmierzona, aby z łatwością zmieściła się w zbiorniku opału.

  • Bezproblemowy transport – ogromną zaletą oferowanego przez nas ekogroszku jest pakowanie w worki, które można z łatwością przenosić w dowolne miejsce. Dzięki temu sam transport jest szybszy i dużo prostszy logistycznie.

  • Gwarancja porządku – wytrzymałe worki, w których znajduje się ekogroszek, pozwalają zachować należyty ład i porządek w kotłowni lub na podwórku, co dla wielu osób nie jest bez znaczenia.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Bydgoszczy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bydgoszcz

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości ekogroszku w Bydgoszczy i okolicach, to doskonale trafiłeś. Nasz skład opału SAM-BUD-ROL działa na terenie całej Polski, dzięki czemu możesz skorzystasz z naszej oferty w każdym większym mieście. Zapewniamy szeroki wybór różnych rodzajów ekogroszku, które są kompatybilne z większością kotłów – zarówno tych starego typu, jak i modeli nowej generacji. Jego wykorzystanie pozwala znacznie zaoszczędzić na opale. Wystarczy zamówić węgiel ekogroszek u sprawdzonego producenta. Od wielu lat działamy na rynku, dzięki czemu zdobyte doświadczenie i pozyskana wiedza pozwala nam oferować produkty spełniające wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Gwarantujemy wysoką jakość opału w atrakcyjnej cenie.

Oferowany ekogroszek w Bydgoszczy i okolicach to doskonały wybór z kilku powodów. Przede wszystkim ma gwarancję i niezbędne certyfikaty jakości, które świadczą o spełnianiu wszelkich obowiązujących norm i wytycznych. Kupując opał w naszej firmie SAM-BUD-ROL możesz mieć pewność, że dostarczony ekogroszek skutecznie ogrzeje dowolnej wielkości budynek, łącznie ze wszystkimi pomieszczeniami. W trakcie jego spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości popiołu i pyłu. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i przedłużyć żywotność kotła, który nie będzie narażony na wystąpienie awarii.

Ekogroszek Bydgoszcz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek