Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łabiszyn

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Łabiszyn? Świetnie się składa – zachęcamy do poznania szczegółów naszego asortymentu! Nasza firma od 1989 roku funkcjonuje w branży materiałów opałowych, a w tym czasie udało nam się zdobyć nie tylko niezwykle istotne kompetencje, ale też uznanie klientów. Z tego powodu postanowiliśmy rozpocząć wytwarzanie na własny rachunek najnowocześniejszego materiału opałowego, wyróżniającego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną ceną. Nasz ekogroszek dostępny w mieście Łabiszyn poleca się do większości pieców, przy czym szeroki wybór oferowanych produktów gwarantuje, że z łatwością znajdziesz materiał dostosowany do Twoich wymagań i potrzeb oraz rodzaju pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łabiszyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w Łabiszynie i sąsiednich miejscowościach, to nowoczesne źródło opału przeznaczone dla wyjątkowo wymagających klientów. Przede wszystkim polecamy jego wykorzystanie tym, którzy chcą poznać możliwości efektywnego energetycznie, ekonomicznego oraz wygodnego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy każdego budynku o innym zastosowaniu. Przykładamy wielką wagę, aby oferowany węgiel ekogroszek produkował sporo ciepła, umożliwiając utrzymanie we wnętrzu odpowiedniej temperatury.

To jeszcze nie koniec – dostępne w naszej ofercie produkty nadają się do wykorzystania w piecach o praktycznie dowolnej wielkości, z kolei ich najistotniejszą zaletą jest doskonała jakość i odpowiednie szczegóły specyfikacji, które gwarantujemy jako producent. Opał spełnia wszystkie regulacje, jest bezpieczny w trakcie używania, a do tego nie ma potrzeby nadwyrężać domowego czy firmowego portfela, żeby go nabyć. Cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL bez wątpienia okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Łabiszynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego w mieście Łabiszyn, to obecny w naszej ofercie produkt na pewno sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim nowoczesne materiały opałowe z węgla w czterech typach. Każde z nich charakteryzuje się świetną wartością opałową, niewielką zawartością pozostałości wytwarzanych w czasie użytkowania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do użytkowania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas masz możliwość zakupić paliwo w dużych, pojemnych workach o wadze 25 kg, bez przepłacania – oferujemy opał na naprawdę atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku dostępnego w naszą firmę łączy się ze świetnym standardem, co sprawia, że nie musisz wybierać między bardzo dobrymi parametrami a niskimi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łabiszyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoki standard produkcji – jako wytwórca ekogroszku możemy zapewnić doskonałe standardy paliwa, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich właściwości i składniki konkretnego produktu.

  • Zachowanie porządku – dostępny u nas materiał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu w kotłowni bądź na podwórku.

  • Prostota dawkowania – paliwo dostępny jest w workach o wadze umożliwiającej bezproblemowe przeniesienie go do podajnika opału.

  • Bezproblemowy transport – nasze materiały to nie tylko proste i wygodne przechowywanie, ale także prosty, szybki transport. Przez umieszczenie materiałów w workach masz możliwość z łatwością przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łabiszynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łabiszyn

W celu spełnienia potrzeb klientów, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku workowanego w Łabiszynie i pobliskich miejscowościach, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroki wybór innowacyjnego paliwa węglowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które odznaczają się świetnymi parametrami oraz atrakcyjnymi kosztami. Cena ekogroszku produkowanego przez nas jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w Polsce, przy czym wszelkie standardy produkcji stoją na odpowiednim poziomie.

Oferowany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami, ma wymagane atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepsze potwierdzenie, że opał w naszym sklepie charakteryzuje się świetną jakością na tle innych pozycji dostępnych na rynku. To nie koniec – możesz bez obaw stosować materiały w większości pieców, nie obawiając się o niesprawność urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w Łabiszynie obniżysz koszt ogrzewania budynku, przy tym gwarantując wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy też o stan naszej planety. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Na etapie spalania nie produkuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, niekorzystnych dla środowiska związków chemicznych. Przez to możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Łabiszyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek