Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nieszawa

Jesteś zainteresowany kupnem ekogroszku workowanego w mieście Nieszawa? W takiej sytuacji zapraszamy do zagłębienia się w szczegóły dostępnych w naszym sklepie produktów! SAM-BUD-ROL od 1989 roku działa w rynku opału, podczas których udało nam się zdobyć nie tylko cenne kompetencje, ale także uznanie klientów. Z tego względu postanowiliśmy rozpocząć wytwarzanie na własny rachunek najnowocześniejszego paliwa węglowego, wyróżniającego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną ceną. Obecny w naszej ofercie ekogroszek dostępny w Nieszawie poleca się do niemal wszystkich rodzajów kotłów, z kolei szeroki wybór oferowanych produktów sprawia, że z łatwością znajdziesz opał dopasowany do Twoich oczekiwań i potrzeb oraz rodzaju kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nieszawa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w Nieszawie i sąsiednich miejscowościach, to nowoczesne paliwo węglowe skierowane do wyjątkowo wymagających klientów. Przede wszystkim zalecamy jego kupno klientom, którzy potrzebują efektywnego energetycznie, opłacalnego oraz prostego w użyciu materiału do ogrzewania domu jednorodzinnego, biura lub każdego miejsca o innym zastosowaniu. Skupiamy się na tym, aby sprzedawany węgiel ekogroszek generował dużo ciepła i pozwalał na utrzymanie w pomieszczeniach optymalnej temperatury.

To jeszcze nie koniec – nasze produkty są odpowiednie do wykorzystania w piecach o każdej wielkości, a ich najważniejszą zaletą jest świetna jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, które zapewniamy jako producent. Opał spełnia obowiązujące wymagania prawne, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a przy tym nie ma potrzeby nadwyrężać prywatnego lub firmowego portfela, aby go zakupić. Nasza cena ekogroszku z pewnością Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Nieszawie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w mieście Nieszawa, to dostępny w naszej ofercie materiał z pewnością stanie na wysokości zadania. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności najnowocześniejsze paliwo węglowe w czterech typach. Każde z nich wyróżnia się wysoką ilością energii produkowanej przy spalaniu, minimalną zawartością pozostałości wytwarzanych w trakcie wykorzystywania materiału i zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest dopasowany do użytkowania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie możesz zakupić go w dużych, ekonomicznych workach o objętości 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy materiały opałowe na naprawdę atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku oferowanego przez SAM-BUD-ROL łączy się ze świetną jakością, co sprawia, że nie musisz wybierać między odpowiednimi parametrami a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nieszawa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Doskonały standard wykonania – jako producent ekogroszku opałowego możemy zapewnić najwyższe standardy paliwa, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich parametry i składniki danego paliwa.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszym asortymencie materiał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania w kotłowni lub na podwórku.

  • Łatwość dawkowania – materiał oferujemy w workach o wadze, która umożliwia proste umieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Łatwy transport – nasze produkty to nie tylko proste i wygodne magazynowanie, lecz także łatwy, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie materiałów w workach możesz bez trudności przenieść je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nieszawie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nieszawa

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, którzy szukają świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w Nieszawie i sąsiednich miejscowościach, przyszykowaliśmy w naszym sklepie szeroki wybór innowacyjnego materiału opałowego. U nas znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które odznaczają się świetnymi parametrami, a przy tym korzystnymi cenami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez naszą firmę jest jedną z najkorzystniejszych na rynku, przy czym wszystkie kwestie dotyczące produkcji zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące normy, zdobył kluczowe poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepsze potwierdzenie, że opał w naszym sklepie charakteryzuje się wysoką jakością na tle konkurencyjnych pozycji dostępnych w naszym kraju. Co więcej, możesz bezpiecznie wykorzystywać materiały w większości kotłów, nie obawiając się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w mieście Nieszawa zmniejszysz koszt ogrzewania budynku, dodatkowo zapewniając żądaną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy też o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Na etapie spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości trujących, groźnych dla przyrody substancji. Dzięki temu możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie przykładając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli interesuje Cię nabycie wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Nieszawa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek