Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Izbica Kujawska

Jesteś zainteresowany kupnem ekogroszku workowanego w mieście Izbica Kujawska? W takim przypadku zachęcamy do poznania naszej aktualnej oferty! Nasze przedsiębiorstwo już od ponad 30 lat funkcjonuje w branży paliw opałowych, podczas których udało nam się wypracować nie tylko bezcenne kompetencje, lecz też szacunek klientów. Z tego powodu postanowiliśmy rozpocząć wytwarzanie na własny rachunek najnowocześniejszego paliwa węglowego, odznaczającego się efektywnością energetyczną, jakością i korzystną ceną. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek dostępny w mieście Izbica Kujawska sprawdzi się jako opał do większości kotłów, z kolei różnorodność obecnych produktów daje pewność, że z łatwością zakupisz materiał dostosowany do swoich wymagań i możliwości oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Izbica Kujawska

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w mieście Izbica Kujawska i pobliskich miejscowościach, to nowoczesne paliwo węglowe przeznaczone dla wyjątkowo wymagających klientów. Szczególnie zalecamy jego zakup osobom, które chcą poznać możliwości wydajnego, opłacalnego oraz wygodnego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby firmy czy każdego budynku o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby oferowany ekogroszek generował sporo ciepła i umożliwiał utrzymanie we wnętrzu odpowiedniej temperatury.

Dodatkowo nasze produkty są odpowiednie do użytku w kotłach o różnych gabarytach, z kolei do ich najistotniejszych zalet zalicza się doskonała jakość i korzystne parametry, o które zadbaliśmy jako producent. Paliwo spełnia wszelkie wytyczne prawne, jest bezpieczny podczas użytkowania, a co najważniejsze – nie ma potrzeby naciągać indywidualnego lub firmowego budżetu, aby go nabyć. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Izbicy Kujawskiej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Izbica Kujawska, to dostępny w naszej ofercie opał z pewnością stanie na wysokości zadania. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim najnowocześniejsze paliwo węglowe w czterech wariantach. Wszystkie z nich wyróżniają się wysoką wartością opałową, minimalną ilością pozostałości wytwarzanych w czasie wykorzystywania materiału oraz obecnością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest przeznaczony do wykorzystania w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz szansę nabyć materiał w dużych, wygodnych opakowaniach o wadze 25 kg, nie przepłacając – sprzedajemy paliwo na naprawdę atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku wytwarzanego przez naszą firmę idzie w parze z wysoką jakością, przez co nie musisz wahać się między bardzo dobrymi parametrami a niskimi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Izbica Kujawska)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Doskonały standard wykonania – jako producent ekogroszku możemy zagwarantować najwyższe standardy opału, o czym możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich właściwości i składniki konkretnego produktu.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszym asortymencie materiał jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu przy piecu bądź na zewnątrz.

  • Łatwość dawkowania – opał oferujemy w workach o wadze, która umożliwia proste przeniesienie go do podajnika opału.

  • Sprawny transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i wygodne składowanie, lecz także łatwy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach możesz z łatwością przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Izbicy Kujawskiej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Izbica Kujawska

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy chcą skorzystać z dobrego ekogroszku workowanego w mieście Izbica Kujawska i pobliskich miejscowościach, przyszykowaliśmy w SAM-BUD-ROL zróżnicowany asortyment innowacyjnego opału. W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które odznaczają się doskonałymi parametrami i atrakcyjnymi cenami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez nas jest jedną z najlepszych na rynku, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie standardy zostały zachowane.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi normami, zdobył niezbędne atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepsze potwierdzenie, że nasze paliwo wyróżnia się najwyższą klasą na tle pozostałych propozycji obecnych w naszym kraju. Ponadto możesz bezpiecznie używać paliwo w większości kotłów, nie obawiając się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w mieście Izbica Kujawska zredukujesz rachunki za ogrzewanie budynku, jednocześnie gwarantując optymalną temperaturę w całym wnętrzu.

W naszej firmie dbamy też o stan otoczenia. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Na etapie spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości toksycznych, niekorzystnych dla przyrody chemikaliów. Przez to możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeśli interesuje Cię kupno naszego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Izbica Kujawska - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek