Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Golub-Dobrzyń

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w Golubiu-Dobrzyniu? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! SAM-BUD-ROL od 1989 roku funkcjonuje w sektorze opału, podczas których mogliśmy zdobyć nie tylko cenne doświadczenie, lecz też szacunek klientów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się zainicjować samodzielną produkcję innowacyjnego opału, wyróżniającego się efektywnością energetyczną, wysoką klasą i atrakcyjną ceną. Sprzedawany przez nasz sklep ekogroszek oferowany w Golubiu-Dobrzyniu jest odpowiedni do większości kotłów, a bogaty wybór sprzedawanych produktów zapewnia, że bez wysiłku zakupisz produkt dostosowany do swoich oczekiwań i potrzeb oraz typu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Golub-Dobrzyń

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w mieście Golub-Dobrzyń i sąsiednich miejscowościach, to innowacyjne paliwo węglowe stworzone z myślą o osobach o szczególnych wymaganiach. Szczególnie polecamy jego użytkowanie tym, którzy potrzebują efektywnego energetycznie, ekonomicznego oraz wygodnego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy każdego miejsca o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby sprzedawany węgiel ekogroszek generował dużo ciepła, umożliwiając utrzymanie w budynku optymalnej temperatury.

Dodatkowo nasze produkty są przeznaczone do wykorzystania w kotłach o każdej wielkości, przy czym do ich największych plusów należy wysoka jakość i dobre parametry techniczne, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Paliwo spełnia wszelkie regulacje, jest bezpieczny w czasie ogrzewania, a dodatkowo nie musisz nadwyrężać prywatnego czy firmowego budżetu, żeby go nabyć. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia okaże się korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Golubiu-Dobrzyniu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w Golubiu-Dobrzyniu, to sprzedawany w naszym sklepie produkt zdecydowanie stanie na wysokości zadania. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim najnowocześniejsze materiały opałowe z węgla w różnych typach. Wszystkie cechują się świetną ilością wytwarzanej energii, minimalną zawartością pozostałości wytwarzanych w czasie wykorzystywania materiału i zawartością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest dopasowany do użytku w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas masz możliwość nabyć paliwo w dużych, wygodnych workach o objętości 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy opał na naprawdę atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku produkcji nasze przedsiębiorstwo idzie w parze ze świetną jakością, dzięki czemu nie musisz wybierać między bardzo dobrymi parametrami a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Golub-Dobrzyń)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoka klasa rozwiązań – jako specjaliści w kwestii ekogroszku workowanego możemy zapewnić najwyższe standardy produktów, o czym możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich parametry i składniki konkretnego paliwa.

  • Ułatwienie zachowania porządku – dostępny u nas opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania przy piecu lub na podwórku.

  • Prostota dawkowania – materiał sprzedajemy w workach o pojemności, która pozwala na sprawne przeniesienie go do podajnika opału.

  • Łatwy transport – nasz ekogroszek to nie tylko łatwe i wygodne magazynowanie, lecz też bezproblemowy, szybki transport. Ze względu na umieszczenie produktów w workach możesz z łatwością przetransportować je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Golubiu-Dobrzyniu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Golub-Dobrzyń

Chcąc spełnić wymagania klientów, którzy szukają świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w mieście Golub-Dobrzyń i okolicach, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę innowacyjnego opału. U nas znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które charakteryzują się doskonałymi parametrami, a przy tym korzystnymi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najkorzystniejszych w kraju, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie standardy produkcji zostały zachowane.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, ma niezbędne atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepsze potwierdzenie, że materiał opałowy w SAM-BUD-ROL charakteryzuje się najwyższą klasą w porównaniu do konkurencyjnych propozycji obecnych w naszym kraju. Dodatkowo możesz bez obaw używać produkty w większości pieców, nie bojąc się o defekty urządzenia grzewczego. Dzięki użytkowaniu oferowanego w naszym sklepie ekogroszku sprzedawanego w mieście Golub-Dobrzyń obniżysz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie zapewniając wymaganą temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy także o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Podczas spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości trujących, szkodliwych dla otoczenia naturalnego substancji. Przez to możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Golub-Dobrzyń - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek