Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubraniec

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w Lubrańcu? Świetnie się składa – zachęcamy do zagłębienia się w szczegóły dostępnych u nas produktów! SAM-BUD-ROL od 1989 roku działa w branży materiałów opałowych, a przez ten czas zdołaliśmy wypracować nie tylko cenne doświadczenie, ale również uznanie klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się zainicjować samodzielne wytwarzanie innowacyjnego paliwa węglowego, cechującego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i przystępną proporcją ceny do jakości. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek dostępny w mieście Lubraniec jest polecany do większości pieców, z kolei różnorodność oferowanych produktów daje pewność, że bez wysiłku zakupisz opał idealny do swoich oczekiwań i potrzeb oraz rodzaju urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubraniec

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w mieście Lubraniec i okolicach, to zyskujące popularność źródło opału skierowane do najbardziej wymagających klientów. Szczególnie zalecamy jego wykorzystanie osobom, które chcą skorzystać z efektywnego, korzystnego cenowo oraz prostego w użyciu materiału do ogrzewania domu jednorodzinnego, biura lub każdego miejsca o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby oferowany ekogroszek produkował sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie we wnętrzu idealnej temperatury.

Co więcej, nasze rozwiązania są odpowiednie do użycia w piecach o praktycznie dowolnych rozmiarach, przy czym do ich największych atutów zalicza się wysoka jakość i dobre parametry techniczne, które gwarantujemy jako wytwórca. Paliwo spełnia wszystkie normy jakościowe, jest bezpieczny podczas użytkowania, a do tego nie musisz nadwyrężać osobistego czy firmowego portfela, aby go kupić. Nasza cena ekogroszku z pewnością okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Lubrańcu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię zakup ekogroszku workowanego dostępnego w Lubrańcu, to sprzedawany w naszym sklepie produkt z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nasza firma oferuje przede wszystkim nowoczesne materiały opałowe z węgla w różnych typach. Wszystkie z nich charakteryzują się świetną wartością opałową, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych podczas użytkowania oraz zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do użytku w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz szansę zakupić materiał w dużych, wygodnych opakowaniach o wadze 25 kg, w korzystnej cenie – oferujemy materiały opałowe na naprawdę atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku oferowanego przez SAM-BUD-ROL łączy się ze świetną jakością, co sprawia, że nie musisz iść na kompromis między znakomitymi parametrami a niskim kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lubraniec)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetny standard wykonania – jako producent ekogroszku możemy zagwarantować doskonałe standardy produktów, o których możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i skład danego materiału.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszej ofercie materiał jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania w kotłowni czy na podwórku.

  • Łatwość dawkowania – paliwo dostarczamy w workach o wadze umożliwiającej bezproblemowe umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Sprawny transport – nasze paliwo to nie tylko bezproblemowe i czyste przechowywanie, lecz również łatwy, sprawny transport. Przez umieszczenie ziaren w workach możesz z łatwością przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lubrańcu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubraniec

W celu spełnienia potrzeb klientów, którzy potrzebują wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Lubraniec i pobliskich miejscowościach, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę nowoczesnego paliwa węglowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które cechują się znakomitymi parametrami technicznymi, a przy tym atrakcyjnymi cenami. Cena ekogroszku produkowanego przez naszą firmę jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku, przy czym wszelkie standardy zostały zachowane.

Sprzedawany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi normami, zdobył wymagane poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealny dowód na to, że nasze paliwo charakteryzuje się najwyższą jakością na tle pozostałych pozycji dostępnych na rynku. To nie koniec – możesz bez obaw używać paliwo w większości pieców, nie bojąc się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w Lubrańcu zmniejszysz rachunki za ogrzewanie budynku, jednocześnie gwarantując odpowiednią temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy także o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. Podczas spalania nie produkuje dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla przyrody chemikaliów. Dzięki temu możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem naszego ekogroszku, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Lubraniec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek