Ekogroszek workowany Lubień Kujawski

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w Lubieniu Kujawskim? W takim razie zapraszamy do zagłębienia się w szczegóły dostępnych w naszym sklepie produktów! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku działa w branży paliw opałowych, podczas których zdołaliśmy wypracować nie tylko bezcenne doświadczenie, ale także zaufanie klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by rozpocząć samodzielną produkcję najnowocześniejszego opału, odznaczającego się wydajnością, jakością i przystępną ceną. Nasz ekogroszek dostępny w mieście Lubień Kujawski jest polecany do dowolnych pieców, a szeroki wybór dostępnych produktów daje pewność, że bez problemu wybierzesz opał dopasowany do swoich oczekiwań i możliwości oraz typu kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Lubień Kujawski

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w Lubieniu Kujawskim i okolicach, to zyskujące popularność źródło opału stworzone z myślą o osobach o szczególnych oczekiwaniach. Przede wszystkim polecamy jego wykorzystanie tym, którzy potrzebują efektywnego, ekonomicznego oraz wygodnego paliwa do ogrzewania domu jednorodzinnego, placówki firmy czy każdego budynku o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby dostępny w naszym sklepie ekogroszek produkował sporo ciepła i pozwalał na utrzymanie we wnętrzu odpowiedniej temperatury.

Co więcej, nasze rozwiązania nadają się do użycia w piecach o różnych rozmiarach, przy czym do ich największych plusów należy wysoka jakość i odpowiednie parametry techniczne, które gwarantujemy jako wytwórca. Materiał spełnia obowiązujące normy jakościowe, jest bezpieczny podczas ogrzewania, a do tego nie musisz naciągać osobistego lub firmowego portfela, żeby go kupić. Nasza cena ekogroszku z pewnością okaże się korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Lubieniu Kujawskim

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Lubień Kujawski, to dostępny w naszej ofercie materiał na pewno stanie na wysokości zadania. Nasza firma oferuje przede wszystkim innowacyjne materiały opałowe z węgla w czterech typach. Każde z nich odznacza się wysoką wartością opałową, minimalną ilością popiołu wytwarzaną w czasie użytkowania i zawartością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dopasowany do użytkowania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej firmie masz szansę zakupić go w dużych, pojemnych workach o wadze 25 kg, w korzystnej cenie – oferujemy opał na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku produkowanego przez SAM-BUD-ROL idzie w parze z wysoką klasą, co sprawia, że nie musisz wahać się pomiędzy znakomitymi wartościami parametrów a finansami.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa klasa rozwiązań – jako wytwórca ekogroszku opałowego możemy zagwarantować doskonałe standardy materiałów, o których możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich parametry i skład danego produktu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – obecny w naszej ofercie opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania w kotłowni bądź na podwórku.

  • Łatwość porcjowania – paliwo dostępny jest w workach o pojemności umożliwiającej sprawne zmieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Sprawny transport – nasz ekogroszek to nie tylko łatwe i komfortowe przechowywanie, lecz też łatwy, sprawny transport. Przez umieszczenie ziaren w workach możesz bez trudności przetransportować je w inne miejsce.

Ekogroszek workowany w Lubieniu Kujawskim
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Lubień Kujawski

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą skorzystać z wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Lubień Kujawski i okolicach, stworzyliśmy w naszej firmie zróżnicowany asortyment nowoczesnego materiału opałowego. W naszym sklepie znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które wyróżniają się doskonałymi parametrami oraz niskimi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najlepszych na rynku, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszelkie standardy stoją na najwyższym poziomie.

Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi przepisami, uzyskał wymagane certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepsze potwierdzenie, że opał w SAM-BUD-ROL charakteryzuje się najwyższą klasą na tle pozostałych produktów dostępnych na rynku. Ponadto możesz bez obaw wykorzystywać produkty w większości pieców, nie obawiając się o defekty urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi naszego ekogroszku dostępnego w mieście Lubień Kujawski obniżysz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie zapewniając optymalną temperaturę w całym wnętrzu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Na etapie spalania nie produkuje dymu i większych ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego substancji. Przez to możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię nabycie wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

StrzelnoKamień KrajeńskiSzubinNoweŚwiecie