Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubień Kujawski

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w Lubieniu Kujawskim? W takim razie zapraszamy do zagłębienia się w szczegóły dostępnych w naszym sklepie produktów! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku działa w branży paliw opałowych, podczas których zdołaliśmy wypracować nie tylko bezcenne doświadczenie, ale także zaufanie klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by rozpocząć samodzielną produkcję najnowocześniejszego opału, odznaczającego się wydajnością, jakością i przystępną ceną. Nasz ekogroszek dostępny w mieście Lubień Kujawski jest polecany do dowolnych pieców, a szeroki wybór dostępnych produktów daje pewność, że bez problemu wybierzesz opał dopasowany do swoich oczekiwań i możliwości oraz typu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubień Kujawski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w Lubieniu Kujawskim i okolicach, to zyskujące popularność źródło opału stworzone z myślą o osobach o szczególnych oczekiwaniach. Przede wszystkim polecamy jego wykorzystanie tym, którzy potrzebują efektywnego, ekonomicznego oraz wygodnego paliwa do ogrzewania domu jednorodzinnego, placówki firmy czy każdego budynku o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby dostępny w naszym sklepie ekogroszek produkował sporo ciepła i pozwalał na utrzymanie we wnętrzu odpowiedniej temperatury.

Co więcej, nasze rozwiązania nadają się do użycia w piecach o różnych rozmiarach, przy czym do ich największych plusów należy wysoka jakość i odpowiednie parametry techniczne, które gwarantujemy jako wytwórca. Materiał spełnia obowiązujące normy jakościowe, jest bezpieczny podczas ogrzewania, a do tego nie musisz naciągać osobistego lub firmowego portfela, żeby go kupić. Nasza cena ekogroszku z pewnością okaże się korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Lubieniu Kujawskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Lubień Kujawski, to dostępny w naszej ofercie materiał na pewno stanie na wysokości zadania. Nasza firma oferuje przede wszystkim innowacyjne materiały opałowe z węgla w czterech typach. Każde z nich odznacza się wysoką wartością opałową, minimalną ilością popiołu wytwarzaną w czasie użytkowania i zawartością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dopasowany do użytkowania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej firmie masz szansę zakupić go w dużych, pojemnych workach o wadze 25 kg, w korzystnej cenie – oferujemy opał na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku produkowanego przez SAM-BUD-ROL idzie w parze z wysoką klasą, co sprawia, że nie musisz wahać się pomiędzy znakomitymi wartościami parametrów a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lubień Kujawski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa klasa rozwiązań – jako wytwórca ekogroszku opałowego możemy zagwarantować doskonałe standardy materiałów, o których możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich parametry i skład danego produktu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – obecny w naszej ofercie opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania w kotłowni bądź na podwórku.

  • Łatwość porcjowania – paliwo dostępny jest w workach o pojemności umożliwiającej sprawne zmieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Sprawny transport – nasz ekogroszek to nie tylko łatwe i komfortowe przechowywanie, lecz też łatwy, sprawny transport. Przez umieszczenie ziaren w workach możesz bez trudności przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lubieniu Kujawskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubień Kujawski

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą skorzystać z wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Lubień Kujawski i okolicach, stworzyliśmy w naszej firmie zróżnicowany asortyment nowoczesnego materiału opałowego. W naszym sklepie znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które wyróżniają się doskonałymi parametrami oraz niskimi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najlepszych na rynku, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszelkie standardy stoją na najwyższym poziomie.

Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi przepisami, uzyskał wymagane certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepsze potwierdzenie, że opał w SAM-BUD-ROL charakteryzuje się najwyższą klasą na tle pozostałych produktów dostępnych na rynku. Ponadto możesz bez obaw wykorzystywać produkty w większości pieców, nie obawiając się o defekty urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi naszego ekogroszku dostępnego w mieście Lubień Kujawski obniżysz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie zapewniając optymalną temperaturę w całym wnętrzu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Na etapie spalania nie produkuje dymu i większych ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego substancji. Przez to możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię nabycie wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Lubień Kujawski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek