Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szubin

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w mieście Szubin? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z detalami naszego asortymentu! SAM-BUD-ROL już od ponad 30 lat działa w sektorze opału, a dzięki długiej obecności na rynku udało nam się wypracować nie tylko cenne doświadczenie, ale także szacunek klientów. Z tego względu postanowiliśmy rozpocząć własną produkcję nowoczesnego materiału opałowego, cechującego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną ceną. Sprzedawany przez nasz sklep ekogroszek oferowany w mieście Szubin jest odpowiedni do niemal wszystkich pieców, przy czym różnorodność dostępnych produktów gwarantuje, że bez wysiłku zakupisz materiał idealny do Twoich wymagań i możliwości oraz typu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szubin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w Szubinie i okolicach, to innowacyjne źródło energii przeznaczone najbardziej wymagającym klientom. Szczególnie zalecamy jego użytkowanie tym, którzy szukają wydajnego, ekonomicznego i wygodnego opału do ogrzewania domu, placówki firmy czy dowolnego miejsca o innym charakterze. Staramy się, aby dostępny u nas ekogroszek workowany zapewniał sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie we wnętrzu odpowiedniej temperatury.

Co więcej, dostępne w naszym asortymencie produkty są odpowiednie do użytku w kotłach o praktycznie dowolnej wielkości, z kolei ich najważniejszą zaletą jest wysoka jakość i dobre parametry techniczne, które gwarantujemy jako wytwórca. Materiał spełnia wszystkie wytyczne prawne, jest bezpieczny podczas użytkowania, a co najważniejsze – nie musisz naciągać indywidualnego czy firmowego portfela, aby go zakupić. Nasza cena ekogroszku z pewnością Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Szubinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię nabycie ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Szubin, to obecny w naszej ofercie materiał zdecydowanie sprosta Twoim wymaganiom. Nasz asortyment obejmuje w szczególności nowoczesne paliwo węglowe w czterech wariantach. Wszystkie z nich charakteryzują się korzystną wartością opałową, niewielką ilością popiołu wytwarzaną w trakcie użytkowania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do wykorzystania w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz możliwość zamówić paliwo w sporych, wygodnych workach o masie 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy opał na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku tworzonego przez SAM-BUD-ROL łączy się ze świetnym standardem, co sprawia, że nie musisz iść na kompromis między bardzo dobrymi wartościami parametrów a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szubin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja doskonałej jakości – jako wytwórca ekogroszku opałowego możemy zapewnić najwyższe standardy opału, o czym możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich kluczowe cechy i składniki danego materiału.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszym asortymencie opał jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania w kotłowni lub na podwórku.

  • Prostota dawkowania – opał dostarczamy w workach o wadze, która pozwala na bezproblemowe umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Sprawny transport – nasze produkty to nie tylko proste i czyste składowanie, lecz również łatwy, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach możesz bez trudności przetransportować je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szubinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szubin

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy chcą skorzystać z dobrego ekogroszku workowanego w mieście Szubin i okolicach, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL zróżnicowany asortyment innowacyjnego materiału opałowego. W naszym sklepie znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz korzystnymi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najlepszych w Polsce, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie kwestie dotyczące produkcji stoją na idealnym poziomie.

Dostępny u nas węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące wymagania prawne, ma wymagane poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealny dowód na to, że nasze paliwo wyróżnia się najwyższą jakością w porównaniu do pozostałych pozycji dostępnych na rynku. Co więcej, możesz bezpiecznie używać produkty w większości kotłów, nie obawiając się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu naszego ekogroszku zapewnianego w mieście Szubin zmniejszysz koszt ogrzewania budynku, przy tym zapewniając wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W naszej firmie dbamy też o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie wytwarza dymu i większych ilości trujących, szkodliwych dla środowiska substancji. Dzięki temu możesz korzystać z jego możliwości, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli interesuje Cię nabycie nowoczesnego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Szubin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek