Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Więcbork

Interesuje Cię zakup ekogroszku workowanego w mieście Więcbork? Świetnie się składa – zapraszamy do poznania naszej aktualnej oferty! Nasza firma od 1989 roku działa w rynku opału, a przez ten czas zdołaliśmy zdobyć nie tylko cenne kompetencje, lecz też szacunek klientów. Z tego powodu podjęliśmy decyzję, by rozpocząć wytwarzanie na własny rachunek innowacyjnego materiału opałowego, charakteryzującego się wydajnością, jakością i przystępną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek dostępny w Więcborku poleca się do dowolnych rodzajów kotłów, a różnorodność oferowanych produktów zapewnia, że bez problemu znajdziesz materiał dopasowany do swoich oczekiwań i możliwości oraz typu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Więcbork

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Więcbork i okolicach, to zyskujące popularność źródło ciepła przeznaczone szczególnie wymagającym klientom. Przede wszystkim polecamy jego zakup tym, którzy potrzebują wydajnego, opłacalnego i komfortowego opału do ogrzewania domu, placówki firmy lub dowolnego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby sprzedawany węgiel ekogroszek generował sporo ciepła i umożliwiał utrzymanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury.

Dodatkowo nasze materiały nadają się do wykorzystania w kotłach o praktycznie dowolnych rozmiarach, przy czym do ich najważniejszych zalet należy świetna jakość i odpowiednie parametry, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Opał spełnia wszelkie normy jakościowe, jest bezpieczny podczas ogrzewania, a dodatkowo nie ma potrzeby nadwyrężać indywidualnego lub firmowego portfela, żeby go nabyć. Nasza cena ekogroszku z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Więcborku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w mieście Więcbork, to sprzedawany w naszym sklepie produkt na pewno spełni Twoje potrzeby. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności nowoczesne paliwo węglowe w czterech rodzajach. Każde z nich odznacza się świetną wartością opałową, niewielką ilością popiołu wytwarzaną w trakcie użytkowania oraz obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do użytkowania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas możesz zamówić go w sporych, wygodnych opakowaniach o masie 25 kg, bez przepłacania – zapewniamy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku dostępnego w nasze przedsiębiorstwo łączy się z wysoką jakością, dzięki czemu nie musisz wahać się pomiędzy bardzo dobrymi wartościami parametrów a niskim kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Więcbork)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoka klasa rozwiązań – jako producent ekogroszku workowanego możemy zapewnić najwyższe standardy paliwa, o których możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich kluczowe cechy i składniki konkretnego paliwa.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszej ofercie ekogroszek jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania w kotłowni czy na podwórku.

  • Łatwość porcjowania – paliwo oferujemy w workach o pojemności, która umożliwia bezproblemowe przeniesienie go do podajnika opału.

  • Sprawny transport – nasze materiały to nie tylko bezproblemowe i higieniczne składowanie, ale też prosty, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie ziaren w workach masz możliwość wygodnie przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Więcborku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Więcbork

Chcąc spełnić potrzeby klientów, którzy potrzebują świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w mieście Więcbork i pobliskich miejscowościach, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroki wybór innowacyjnego materiału opałowego. W naszym sklepie znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, a przy tym atrakcyjnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku, przy czym wszelkie standardy produkcji zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące wymagania prawne, uzyskał niezbędne certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepsze potwierdzenie, że materiał opałowy w naszym sklepie odznacza się wysoką jakością na tle innych propozycji obecnych w naszym kraju. Ponadto możesz bez wahania wykorzystywać produkty w większości kotłów, nie obawiając się o niesprawność urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w Więcborku obniżysz opłaty za ogrzewanie budynku, przy tym gwarantując żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W naszej firmie dbamy też o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Podczas spalania nie produkuje dymu i większych ilości toksycznych, groźnych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Przez to możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie przykładając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nowoczesnego ekogroszku, to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Więcbork - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek