Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jabłonowo Pomorskie

Interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego w mieście Jabłonowo Pomorskie? W takim razie zapraszamy do zagłębienia się w szczegóły naszej aktualnej oferty! Nasze przedsiębiorstwo już od więcej niż trzech dekad funkcjonuje w sektorze opału, a w tym czasie zdołaliśmy wypracować nie tylko cenne kompetencje, lecz również uznanie klientów. Dzięki temu zdecydowaliśmy się zainicjować samodzielne wytwarzanie najnowocześniejszego paliwa węglowego, wyróżniającego się efektywnością energetyczną, jakością i korzystną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek oferowany w mieście Jabłonowo Pomorskie jest odpowiedni do większości kotłów, z kolei różnorodność obecnych produktów zapewnia, że z łatwością zakupisz materiał idealny do Twoich oczekiwań i potrzeb oraz typu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jabłonowo Pomorskie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w mieście Jabłonowo Pomorskie i okolicach, to nowoczesne źródło energii dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Przede wszystkim zalecamy jego użytkowanie osobom, które szukają efektywnego energetycznie, opłacalnego i prostego w użyciu sposobu na ogrzewanie domu, biura czy dowolnego miejsca o innym zastosowaniu. Staramy się, aby dostępny u nas ekogroszek generował dużo ciepła i pozwalał na utrzymanie we wnętrzu idealnej temperatury.

Dodatkowo nasze materiały nadają się do wykorzystania w kotłach o każdej wielkości, przy czym ich najistotniejszą zaletą jest doskonała jakość i odpowiednie parametry techniczne, które gwarantujemy jako producent. Opał spełnia obowiązujące regulacje, jest bezpieczny podczas ogrzewania, a co najważniejsze – nie musisz naciągać osobistego lub firmowego budżetu, aby go nabyć. Cena ekogroszku w w naszej firmie na 100% przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Jabłonowie Pomorskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Jabłonowo Pomorskie, to sprzedawany w naszym sklepie produkt z pewnością stanie na wysokości zadania. Nasza firma oferuje przede wszystkim najnowocześniejsze materiały opałowe z węgla w kilku rodzajach. Każde z nich odznacza się świetną wartością opałową, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych podczas wykorzystywania materiału oraz zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest dopasowany do użytkowania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej firmie masz możliwość zakupić materiał w sporych, ekonomicznych workach o objętości 25 kg, nie przepłacając – sprzedajemy opał na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku produkcji SAM-BUD-ROL łączy się z wysoką jakością, co sprawia, że nie musisz wybierać między bardzo dobrymi parametrami a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Jabłonowo Pomorskie)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wysokiej jakości – jako producent ekogroszku opałowego możemy zagwarantować doskonałe standardy paliwa, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich właściwości i składniki konkretnego paliwa.

  • Utrzymanie porządku – dostępny u nas ekogroszek jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu przy kotle bądź na podwórku.

  • Prostota dozowania – materiał oferujemy w workach o wadze umożliwiającej bezproblemowe przeniesienie go do podajnika opału.

  • Szybki transport – nasz ekogroszek to nie tylko łatwe i czyste magazynowanie, ale także prosty, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach możesz bez trudności przetransportować je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Jabłonowie Pomorskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jabłonowo Pomorskie

W celu spełnienia potrzeb klientów, którzy poszukują dobrego ekogroszku workowanego w mieście Jabłonowo Pomorskie i okolicach, przyszykowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę innowacyjnego materiału opałowego. U nas znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które cechują się świetnymi parametrami, a przy tym niskimi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najlepszych na rynku, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszelkie standardy produkcji zostały zachowane.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek jest spójny ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami, zdobył kluczowe atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealny dowód na to, że nasze paliwo odznacza się świetną jakością w porównaniu do pozostałych produktów dostępnych w naszym kraju. To nie koniec – możesz bezpiecznie stosować produkty w większości kotłów, nie obawiając się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku sprzedawanego w mieście Jabłonowo Pomorskie obniżysz opłaty za ogrzewanie budynku, przy tym zapewniając wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy także o stan otoczenia. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. W trakcie spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości trujących, szkodliwych dla przyrody związków chemicznych. W efekcie możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię kupno wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Jabłonowo Pomorskie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek