Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brześć Kujawski

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w Brześciu Kujawskim? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z detalami naszej obecnej oferty! SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad operuje w rynku opału, a dzięki wieloletniej obecności na rynku zdołaliśmy zyskać nie tylko bezcenne kompetencje, lecz też uznanie klientów. Dzięki temu postanowiliśmy rozpocząć samodzielną produkcję najnowocześniejszego paliwa węglowego, cechującego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i korzystną proporcją ceny do jakości. Sprzedawany przez nasz sklep ekogroszek oferowany w Brześciu Kujawskim jest polecany do większości kotłów, a różnorodność obecnych produktów sprawia, że bez wysiłku wybierzesz materiał dopasowany do Twoich wymagań i możliwości oraz wariantu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brześć Kujawski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Brześć Kujawski i pobliskich miejscowościach, to zyskujące popularność źródło opału przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. W szczególności polecamy jego wykorzystanie osobom, które potrzebują wydajnego, opłacalnego i prostego w wykorzystaniu materiału do ogrzewania budynku mieszkalnego, biura lub dowolnego budynku o innym charakterze. Zadbaliśmy o to, aby sprzedawany węgiel ekogroszek produkował sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie we wnętrzu oczekiwanej temperatury.

Dodatkowo nasze materiały są przeznaczone do użytku w kotłach o praktycznie dowolnych gabarytach, z kolei do ich najistotniejszych atutów należy świetna jakość i korzystne parametry, które zapewniamy jako wytwórca. Paliwo spełnia wszystkie regulacje, jest bezpieczny podczas ogrzewania, a dodatkowo nie musisz nadwyrężać indywidualnego czy firmowego portfela, żeby go nabyć. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Brześciu Kujawskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w Brześciu Kujawskim, to oferowany w naszym sklepie produkt z pewnością stanie na wysokości zadania. Nasz asortyment obejmuje w szczególności innowacyjne materiały opałowe z węgla w różnych wariantach. Wszystkie odznaczają się wysoką ilością energii produkowanej przy spalaniu, minimalną ilością pozostałości wytwarzanych w czasie użytkowania i obecnością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest przeznaczony do użytku w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas możesz zakupić go w dużych, pojemnych opakowaniach o objętości 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy paliwo na niezwykle atrakcyjnych warunkach zakupu. Niska cena ekogroszku tworzonego przez SAM-BUD-ROL łączy się z wysoką jakością, przez co nie musisz wahać się między odpowiednimi wartościami parametrów a niskimi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Brześć Kujawski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoki standard produkcji – jako specjaliści w kwestii ekogroszku opałowego możemy zagwarantować doskonałe standardy paliwa, o których możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki konkretnego produktu.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszej ofercie opał jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania przy kotle bądź na podwórku.

  • Łatwość dozowania – paliwo sprzedajemy w workach o wadze umożliwiającej bezproblemowe przeniesienie go do podajnika opału.

  • Szybki transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i komfortowe przechowywanie, lecz również bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach masz możliwość z łatwością przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Brześciu Kujawskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brześć Kujawski

Zwracając uwagę na wymagania klientów, którzy potrzebują wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Brześć Kujawski i sąsiednich miejscowościach, stworzyliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę innowacyjnego paliwa węglowego. U nas znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi i korzystnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku, przy czym wszystkie standardy produkcji stoją na najwyższym poziomie.

Oferowany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi regulacjami, ma wymagane certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealne potwierdzenie, że materiał opałowy w SAM-BUD-ROL wyróżnia się świetną klasą na tle innych produktów dostępnych na rynku. Dodatkowo możesz bezpiecznie wykorzystywać paliwo w większości pieców, nie bojąc się o defekty urządzenia grzewczego. Dzięki użytkowaniu oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w mieście Brześć Kujawski zredukujesz koszt ogrzewania budynku, przy tym gwarantując optymalną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy także o stan otoczenia. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie produkuje dymu i większych ilości toksycznych, groźnych dla przyrody chemikaliów. Dzięki temu możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany użyciem naszego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Brześć Kujawski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek