Ekogroszek workowany Kłodawa

Jeśli zamierzasz zamówić ekogroszek w Kłodawie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Od wielu lat cieszymy się ogromnym zaufaniem pośród swoich aktualnych klientów. Niewątpliwy wpływ ma na to fakt, iż w przygotowanej przez nas ofercie dostępny jest wysokiej klasy ekogroszek w bardzo konkurencyjnej cenie. Dla naszych odbiorców przygotowaliśmy szeroki asortyment różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o różnej pojemności, co zdecydowanie ułatwia wybranie najlepszego wariantu do swojego pieca. Jako doświadczony producent ekogroszku możemy zagwarantować naszym klientom naprawdę atrakcyjną ofertę z świetnym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od godnego zaufania i doświadczonego producenta już teraz i zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do parametrów Twojego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kłodawa

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym klientem i chcesz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to na pewno zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że generuje naprawdę sporo ciepła podczas spalania, to jest w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w ogrzewanym budynku. Podstawową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Kłodawie jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to sprawdzony producent, oferujący wydajny ekogroszek najlepszej jakości - w naszej ofercie dostępny jest tylko i wyłącznie węgiel, który jest zgodny z wszystkimi normami i na pewno sprosta również Twoim wymaganiom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Kłodawie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi potencjalni i obecni klienci mogą zakupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle dobrej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Kłodawie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Kłodawie to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych gatunków tego niezwykle ekonomicznego oraz wydajnego surowca opałowego, co znacznie ułatwi Ci wybranie odpowiedniego wariantu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się także do stosowania w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Kłodawie i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą idealnym wyborem. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Kłodawa)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Kłodawie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kłodawa

Oferta SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Kłodawie i okolicach. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości kotłów. Ekogroszek workowany to idealne rozwiązanie na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Zakup tego opału to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od renomowanego producenta. Zagwarantuje Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania użytkowników.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który posiada gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, że zakupiony produkt będzie skutecznie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na obsługę pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Kłodawie jest doskonałym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki temu można zagwarantować sobie pożądaną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz emisji do atmosfery szkodliwych związków. Wszystkie wyszczególnione parametry oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to idealny wybór do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie charakteryzowało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Kłodawa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.