Ekogroszek workowany Września

Ekogroszek we Wrześni możesz kupić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Od wielu lat cieszymy się ogromnym zaufaniem pośród swoich obecnych odbiorców. Wszystko dzięki temu, że proponujemy wyłącznie najwyższej klasy ekogroszek w korzystnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy szeroki wybór wielu gatunków ekogroszku, a także worki o różnej pojemności, co w istotny sposób ułatwia wybór najlepszego wariantu do swojego kotła. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować kontrahentom bardzo korzystny stosunek doskonałej jakości do konkurencyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału przystosowany do parametrów własnego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Września

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek to świetny wybór dla wymagających klientów, którzy zamierzają podejść do tematu ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę sporo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zagwarantować właściwą temperaturę w ogrzewanym budynku. Podstawowym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas we Wrześni jest jego jakość. Jako rzetelny producent oferujemy tylko węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek we Wrześni lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszt produkcji przy równoczesnym zachowaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym klientom naprawdę dobry i wydajny opał w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek we Wrześni

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany we Wrześni jest gwarancją najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W naszej ofercie występują różne gatunki tego ekonomicznego i niezwykle wydajnego paliwa, dzięki czemu każda osoba może zamówić właściwy wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany oferujemy w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę dobrego ekogroszku we Wrześni i okolicach, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy niezwykle precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z nowoczesnych;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na worku. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany we Wrześni
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Września

Oferta SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek we Wrześni i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych rodzajów groszku ekologicznego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to idealny sposób na to, aby znacznie zaoszczędzić na opale. Zakup tego opału to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od dobrego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo konkurencyjnej ceny, a także tego, iż zamówiony produkt spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z obowiązującymi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, iż dostarczony Tobie opał będzie skutecznie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej powierzchni. Podczas spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości popiołu i siarki, co pozytywnie wpłynie na obsługę kotła i pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas we Wrześni to nie tylko sposób na ekonomiczne, ale również bardziej ekologiczne ogrzewanie budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zapewnić sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania duszącego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia szkodliwych substancji. Wymienione wyżej atuty sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie cechować się korzystną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

SzamocinSzamotułyKostrzynTrzemesznoŻerków