Ekogroszek workowany Obrzycko

Jeśli planujesz kupić ekogroszek w Obrzycku, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasza marka od wielu lat cieszy się dużym zaufaniem pośród swoich obecnych odbiorców. Jest tak, ponieważ mamy w ofercie tylko najwyższej jakości ekogroszek w korzystnej cenie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór wielu gatunków ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co w istotny sposób ułatwia wybór najlepszego opału do swojego pieca. Ponieważ jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zapewnić naszym klientom bardzo dobry stosunek wysokiej jakości do konkurencyjnej ceny na paliwo opałowe. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od producenta już dziś i zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku przystosowany do wymagań własnego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Obrzycko

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym klientem i chcesz podejść do ogrzewania swojego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to na pewno zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę sporo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Podstawową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Obrzycku jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to rzetelny producent, oferujący wydajny ekogroszek wysokiej jakości - w prezentowanej ofercie dostępny jest tylko węgiel, który jest zgodny z wszystkimi normami i na pewno spełni również Twoje oczekiwania.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Obrzycku lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Dzięki temu nasi obecni i potencjalni odbiorcy mogą kupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Obrzycku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Obrzycku to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz najwyższej wartości opałowej. W naszej ofercie dostępne są różne warianty tego ekonomicznego i niezwykle wydajnego paliwa, dzięki temu każda osoba może wybrać idealny wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany występuje także w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Obrzycku i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą bardzo dobrym wyborem. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Obrzycko)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Ekogroszek workowany w Obrzycku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Obrzycko

Jeżeli chciałbyś kupić ekogroszek w Obrzycku i okolicach, to koniecznie zapoznaj się z ofertą składu opału SAM-BUD-ROL. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to idealna metoda na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Zakup tego paliwa to bardzo ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo korzystnej ceny, a także tego, że wybrany opał spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. Sprawia to, że wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę efektywnie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej wielkości. Podczas procesu spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości popiołu i pyłów, co pozytywnie wpłynie na sposób działania pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Obrzycku to nie tylko sposób na ekonomiczne, ale również bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zapewnić sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery toksycznych związków. Wszystkie wymienione parametry oraz zalety sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie wyróżniało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek Obrzycko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.