Warning: mysqli::query(): (HY000/1021): Disk full (C:\windows\TEMP\#sqlf84_55a1f_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in C:\wamp64\WEBSITES\sambudrol.pl\landpage\inc\miasta.php on line 44
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ujście - Twój opał w sieci - Sambudrol

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ujście

Ekogroszek w Ujściu możesz kupić w firmie SAM-BUD-ROL - posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Nasze przedsiębiorstwo od dawna cieszy się ogromnym zaufaniem pośród swoich aktualnych kontrahentów. Istotny wpływ ma na to fakt, że w przygotowanej przez nas ofercie dostępny jest najwyższej klasy ekogroszek w bardzo dobrej cenie. Dla naszych odbiorców przygotowaliśmy bogaty asortyment wielu rodzajów ekogroszku, a także opakowania o różnej wielkości, co zdecydowanie pomaga w wybraniu idealnego opału do swojego pieca. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zagwarantować naszym klientom naprawdę atrakcyjną ofertę z świetnym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od doświadczonego i godnego zaufania producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału dostosowany do wymagań własnego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ujście

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym odbiorcą i chcesz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to na pewno zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę dużo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w ogrzewanym budynku. Istotną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Ujściu jest jego jakość. Jako rzetelny producent prezentujemy tylko węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Ujściu lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi obecni i potencjalni klienci mogą kupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle dobrej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Ujściu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Ujściu to gwarancja wysokiej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W naszej ofercie dostępne są różne gatunki tego wyjątkowo wydajnego i ekonomicznego opału, dzięki temu każdy klient może kupić idealny wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany występuje także w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Ujściu i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą bardzo dobrym wyborem. Postaw na jakość w korzystnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ujście)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ujściu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ujście

Oferta SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Ujściu i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości kotłów. Ekogroszek workowany to idealny sposób na to, aby znacznie zaoszczędzić na opale. Wybór tego typu opału niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo korzystną cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania użytkowników.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że zamówiony produkt będzie skutecznie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej wielkości. W trakcie procesu spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na sposób funkcjonowania kotła i pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Ujściu jest trafionym wyborem nie tylko z punktu widzenia ekonomii, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki temu można zapewnić sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia toksycznych substancji. Wyszczególnione wyżej atuty sprawiają, że ekogroszek to najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie odznaczać się wysoką wydajnością oraz konkurencyjną ceną.

Ekogroszek Ujście - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:


Notice: Undefined variable: miasta in C:\wamp64\WEBSITES\sambudrol.pl\landpage\inc\miasta.php on line 1323

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\wamp64\WEBSITES\sambudrol.pl\landpage\inc\miasta.php on line 1323