Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szamocin

Jeśli zamierzasz kupić ekogroszek w Szamocinie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasza firma od wielu lat cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich obecnych odbiorców. Jest tak, ponieważ oferujemy wyłącznie najwyższej klasy ekogroszek w przystępnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób stworzyliśmy szeroki asortyment różnych gatunków ekogroszku, a także opakowania o różnej wielkości, co zdecydowanie ułatwia wybór najlepszego wariantu do swojego kotła. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować odbiorcom bardzo korzystny stosunek znakomitej jakości do konkurencyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od godnego zaufania i doświadczonego producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dopasowany do wymagań własnego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szamocin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to idealny wybór dla wymagających klientów, którzy chcieliby podejść do ogrzewania domu lub innego budynku w sposób jak najbardziej rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę dużo ciepła w procesie spalania, to jest w stanie zapewnić optymalną temperaturę w ogrzewanym budynku. Istotną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Szamocinie jest jego jakość. Występując w roli renomowanego producenta oferujemy tylko i wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który na pewno spełni Twoje wymagania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Szamocinie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak obniżać koszt produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym klientom naprawdę dobry i wydajny produkt w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Szamocinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Szamocinie jest gwarancją niewielkiej ilości popiołu oraz najwyższej wartości opałowej. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych wariantów tego niezwykle ekonomicznego oraz wydajnego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci dobranie odpowiedniego wariantu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany występuje także w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę wydajnego ekogroszku w Szamocinie i okolicach, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szamocin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na worku. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szamocinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szamocin

Oferta SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Szamocinie i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to idealny sposób na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Zakup tego opału to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo konkurencyjnej ceny, a także tego, iż wybrany produkt spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszystkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. Dzięki temu wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewnym, że wybierasz paliwo, które będzie naprawdę dobrze ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji dużej ilości popiołu i pyłów, co korzystnie wpłynie na sposób działania kotła i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Szamocinie jest doskonałym wyborem nie tylko z punktu widzenia ekonomii, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki temu można zapewnić sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia szkodliwych związków. Te wszystkie zalety sprawiają, że ekogroszek to najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo paliwie opałowym, które będzie wyróżniać się wysoką wydajnością oraz konkurencyjną ceną.

Ekogroszek Szamocin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek