Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Okonek

Ekogroszek w Okonku możesz zamówić w firmie SAM-BUD-ROL - posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Nasza marka od wielu lat cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich obecnych klientów. Jest tak, ponieważ oferujemy tylko i wyłącznie najwyższej klasy ekogroszek w korzystnej cenie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki asortyment różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej wielkości, co w istotny sposób pomaga w wybraniu idealnego opału do swojego kotła. Jako renomowany producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę atrakcyjną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od doświadczonego i godnego zaufania producenta już dziś i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do wymagań własnego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Okonek

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to idealny opał dla wymagających klientów, którzy zamierzają podejść do ogrzewania domu lub innego budynku w sposób jak najbardziej rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę sporo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zapewnić pożądaną temperaturę w ogrzewanym budynku. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Okonku jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to rzetelny producent, oferujący wydajny opał najlepszej jakości - w prezentowanej ofercie dostępny jest tylko i wyłącznie węgiel, który jest zgodny z wszystkimi normami i na pewno spełni również Twoje oczekiwania.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Okonku lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi obecni i potencjalni odbiorcy mogą kupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Okonku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Okonku jest gwarancją niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych odmian tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego surowca opałowego, co znacznie ułatwi Ci dobranie właściwego typu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się także do stosowania w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany oferujemy w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę wydajnego ekogroszku w Okonku i okolicach, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Okonek)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy wyjątkowo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Okonku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Okonek

Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Okonku i okolicach, to obowiązkowo zapoznaj się z asortymentem składu opału SAM-BUD-ROL. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to doskonała metoda na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Kupowanie tego typu paliwa niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania użytkowników.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. Dzięki temu wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę skutecznie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej wielkości. W trakcie spalania nie dojdzie do produkcji dużej ilości popiołu i pyłów, co korzystnie wpłynie na obsługę kotła i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Okonku to nie tylko sposób na tańsze, ale również bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zagwarantować sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania duszącego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia szkodliwych substancji. Wszystkie wymienione parametry oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to idealny wybór do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie charakteryzowało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Okonek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek