Ekogroszek workowany Rakoniewice

Ekogroszek w Rakoniewicach możesz kupić w firmie SAM-BUD-ROL - możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Od wielu lat cieszymy się wielkim zaufaniem pośród swoich aktualnych kontrahentów. Spory wpływ ma na to fakt, że prezentowanej ofercie dostępny jest wysokiej klasy ekogroszek w bardzo konkurencyjnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób stworzyliśmy bogaty asortyment wielu rodzajów ekogroszku, a także opakowania o różnej pojemności, co w istotny sposób pomaga w wybraniu idealnego wariantu do swojego kotła. Ponieważ jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować kontrahentom bardzo korzystny stosunek znakomitej jakości do atrakcyjnej ceny na paliwo opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od doświadczonego i godnego zaufania producenta już dziś i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału przystosowany do wymagań Twojego pieca.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Rakoniewice

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek to doskonały opał dla wymagających klientów, którzy chcą podejść do ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek wytwarza dużą ilość ciepła, dzięki czemu może zagwarantować właściwą temperaturę w całym budynku. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Rakoniewicach jest jego jakość. Jako znany producent zapewniamy wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Rakoniewicach lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Dzięki temu nasi potencjalni i obecni odbiorcy mogą kupić bardzo wydajny opał w niezwykle korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Rakoniewicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Rakoniewicach to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych odmian tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci znalezienie właściwego wariantu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany występuje także w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Rakoniewicach i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą idealnym wyborem. Postaw na jakość w korzystnej cenie!

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Rakoniewice)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Rakoniewicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Rakoniewice

Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Rakoniewicach i okolicach, to obowiązkowo sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to najlepsze rozwiązanie na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Zagwarantuje Ci to nie tylko bardzo niską cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania odbiorców.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, że zakupiony produkt będzie doskonale ogrzewał pomieszczenia o dowolnej powierzchni. W trakcie spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co dobrze wpłynie na pracę pieca i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Rakoniewicach jest doskonałym wyborem nie tylko z punktu widzenia ekonomii, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej eko. Dzięki niemu można zapewnić sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania duszącego, gęstego dymu oraz wydalania do otoczenia szkodliwych związków. Te wszystkie atuty sprawiają, że ekogroszek to najlepszy surowiec, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie wyróżniać się wysoką wydajnością oraz konkurencyjną ceną.

Ekogroszek Rakoniewice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.