Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stawiszyn

Jeśli zamierzasz kupić ekogroszek w Stawiszynie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat cieszy się wielkim zaufaniem wśród swoich dotychczasowych odbiorców. Niewątpliwy wpływ ma na to fakt, iż w naszej ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób stworzyliśmy bogaty asortyment różnych gatunków ekogroszku, a także opakowania o różnej pojemności, co zdecydowanie pomaga w wybraniu idealnego wariantu do swojego pieca. Ponieważ jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować naszym klientom bardzo korzystny stosunek znakomitej jakości do konkurencyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od godnego zaufania i doświadczonego producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dostosowany do parametrów Twojego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stawiszyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to idealny wybór dla wymagających klientów, którzy zamierzają podejść do ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę sporo ciepła podczas spalania, to jest w stanie zagwarantować pożądaną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Najważniejszym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Stawiszynie jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to sprawdzony producent, dzięki czemu w naszej ofercie dostępny jest tylko węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim oczekiwaniom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Stawiszynie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszt produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich norm jakościowych. Dzięki temu nasi potencjalni i obecni odbiorcy mogą kupić bardzo wydajny opał w niezwykle korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Stawiszynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Stawiszynie to gwarancja najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych wariantów tego bardzo ekonomicznego oraz wydajnego surowca opałowego, co znacznie ułatwi Ci znalezienie właściwego typu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany występuje także w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Stawiszynie i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą bardzo dobrym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Stawiszyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy wyjątkowo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Stawiszynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stawiszyn

Asortyment SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Stawiszynie i okolicach. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to najlepsza metoda na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Wybór tego typu opału jest niezwykle wydajne i ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od dobrego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo korzystnej ceny, a także tego, iż zamówiony opał spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z obowiązującymi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, iż zakupiony produkt będzie doskonale ogrzewał pomieszczenia o dowolnej wielkości. Podczas spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na pracę pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Stawiszynie to nie tylko metoda na ekonomiczne, ale również nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zagwarantować sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia toksycznych związków. Wyszczególnione wyżej atuty sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór, jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie wyróżniać się atrakcyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Stawiszyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek