Ekogroszek workowany Raszków

Ekogroszek w Raszkowie możesz zamówić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - mamy ponad 15-letnie doświadczenie na rynku. Od wielu lat cieszymy się dużym zaufaniem pośród swoich dotychczasowych kontrahentów. Znaczący wpływ ma na to fakt, iż w naszej ofercie dostępny jest wysokiej klasy ekogroszek w bardzo dobrej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy bogaty wybór wielu rodzajów ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej wielkości, co zdecydowanie ułatwia wybranie najlepszego wariantu do swojego pieca. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zapewnić naszym klientom bardzo korzystny stosunek doskonałej jakości do konkurencyjnej ceny na paliwo opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od doświadczonego i godnego zaufania producenta już teraz i zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do wymagań własnego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Raszków

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek to świetny opał dla wymagających klientów, którzy chcieliby podejść do kwestii ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek wytwarza dużą ilość ciepła, dzięki czemu może zapewnić odpowiednią temperaturę w całym budynku. Istotną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Raszkowie jest jego jakość. Występując w roli znanego producenta oferujemy tylko i wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Raszkowie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy równoczesnym zachowaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi potencjalni i obecni klienci mogą kupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Raszkowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Raszkowie to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz najwyższej wartości opałowej. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych odmian tego niezwykle ekonomicznego oraz wydajnego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci wybranie odpowiedniego wariantu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Raszkowie i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą bardzo dobrym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Raszków)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy wyjątkowo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na worku. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Ekogroszek workowany w Raszkowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Raszków

Jeśli chciałbyś kupić ekogroszek w Raszkowie i okolicach, to koniecznie sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to doskonały sposób na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego paliwa to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od sprawdzonego producenta. Da Ci to gwarancję bardzo konkurencyjnej ceny, a także tego, że zamówiony produkt spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z obowiązującymi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz został obdarzony certyfikatami jakości. Sprawia to, że zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę dobrze ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co dobrze wpłynie na pracę pieca oraz pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Raszkowie jest doskonałym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej ekonomiczny. Dzięki temu można zapewnić sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz emisji do atmosfery szkodliwych związków. Wszystkie wyszczególnione właściwości oraz zalety sprawiają, że ekogroszek to idealny wybór do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie charakteryzowało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Raszków - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem