Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Śmigiel

Ekogroszek w Śmiglu możesz kupić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Od wielu lat cieszymy się sporym zaufaniem wśród swoich aktualnych kontrahentów. Spory wpływ ma na to fakt, iż w naszej ofercie dostępny jest najwyższej klasy ekogroszek w bardzo dobrej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób stworzyliśmy szeroki wybór różnych gatunków ekogroszku, a także worki o zróżnicowanej pojemności, co w istotny sposób pomaga w wyborze idealnego opału do swojego pieca. Jako doświadczony producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę korzystną ofertę z świetnym stosunkiem niskiej ceny do bardzo wysokiej jakości. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od godnego zaufania i doświadczonego producenta już dziś i zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dostosowany do parametrów własnego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Śmigiel

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym odbiorcą i chcesz podejść do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to na pewno zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę sporo ciepła w procesie spalania, to jest w stanie zagwarantować pożądaną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Ogromnym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Śmiglu jest jego jakość. Jako rzetelny producent oferujemy tylko węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Śmiglu lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Dzięki temu nasi potencjalni i obecni odbiorcy mogą zakupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle dobrej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Śmiglu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Śmiglu jest gwarancją wysokiej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL dostępne są różne warianty tego wyjątkowo wydajnego i ekonomicznego opału, dzięki temu każdy klient może wybrać właściwy wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany oferujemy w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Śmiglu i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą bardzo dobrym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Śmigiel)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy wyjątkowo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Śmiglu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Śmigiel

Asortyment SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Śmiglu i okolicach. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to doskonałe rozwiązanie na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego typu paliwa niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Zagwarantuje Ci to nie tylko bardzo niską cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej klasy, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania użytkowników.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz został wyróżniony certyfikatami jakości. Dzięki temu zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę dobrze ogrzewało wybrany budynek o dowolnej wielkości. W trakcie spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co dobrze wpłynie na sposób funkcjonowania kotła i pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Śmiglu jest świetnym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki niemu można zapewnić sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia toksycznych związków. Wszystkie wymienione właściwości oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to idealny opał do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie wyróżniało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek Śmigiel - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek