Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ślesin

Jeżeli chciałbyś kupić ekogroszek w Ślesinie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Od wielu lat cieszymy się sporym zaufaniem wśród swoich aktualnych odbiorców. Ogromny wpływ ma na to fakt, iż w naszej ofercie dostępny jest najwyższej klasy ekogroszek w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla naszych odbiorców przygotowaliśmy szeroki wybór różnych rodzajów ekogroszku, a także worki o różnej wielkości, co zdecydowanie ułatwia wybranie idealnego opału do swojego kotła. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować kontrahentom bardzo korzystny stosunek znakomitej jakości do atrakcyjnej ceny na paliwo opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od doświadczonego i godnego zaufania producenta już dziś i zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dopasowany do wymagań Twojego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ślesin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to idealny opał dla wymagających klientów, którzy chcą podejść do kwestii ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek produkuje dużą ilość ciepła, dzięki czemu może stworzyć optymalną temperaturę w całym budynku. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Ślesinie jest jego jakość. Występując w roli sprawdzonego producenta zapewniamy tylko węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który z pewnością sprosta Twoim wymaganiom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Ślesinie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy równoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Dzięki temu nasi obecni i potencjalni odbiorcy mogą zakupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Ślesinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Ślesinie jest gwarancją wysokiej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych wariantów tego bardzo wydajnego i ekonomicznego surowca opałowego, co znacznie ułatwi Ci dobranie właściwego wariantu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany oferujemy w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę wydajnego ekogroszku w Ślesinie i okolicach, to nasz asortyment z pewnością Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ślesin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ślesinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ślesin

Oferta SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie najlepszym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Ślesinie i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości kotłów. Ekogroszek workowany to najlepsza metoda na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego paliwa to bardzo ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od renomowanego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej klasy, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania odbiorców.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewnym, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę skutecznie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co korzystnie wpłynie na pracę pieca oraz pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Ślesinie to nie tylko sposób na ekonomiczne, ale również nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zapewnić sobie pożądaną temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania duszącego, gęstego dymu oraz emisji do atmosfery szkodliwych substancji. Te wszystkie atuty sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo paliwie opałowym, które będzie odznaczać się konkurencyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Ślesin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek