Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czerniejewo

Jeśli planujesz kupić ekogroszek w Czerniejewie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Od wielu lat cieszymy się ogromnym zaufaniem pośród swoich aktualnych klientów. Jest tak, ponieważ oferujemy wyłącznie wysokiej klasy ekogroszek w dobrej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy szeroki asortyment wielu gatunków ekogroszku, a także worki o różnej wielkości, co w istotny sposób pomaga w wybraniu idealnego opału do swojego kotła. Jako doświadczony producent ekogroszku możemy zapewnić naszym klientom naprawdę atrakcyjną ofertę z świetnym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od doświadczonego i godnego zaufania producenta już teraz i zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału dostosowany do parametrów Twojego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czerniejewo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to świetny wybór dla wymagających klientów, którzy chcą podejść do ogrzewania domu lub innego budynku w sposób jak najbardziej rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę sporo ciepła w procesie spalania, to jest w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w ogrzewanym budynku. Podstawowym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Czerniejewie jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to rzetelny producent, oferujący wydajny opał wysokiej jakości - w naszej ofercie dostępny jest tylko węgiel, który jest zgodny z wszystkimi normami i na pewno sprosta również Twoim oczekiwaniom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Czerniejewie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym klientom naprawdę dobry i wydajny opał w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Czerniejewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Czerniejewie jest gwarancją niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W asortymencie SAM-BUD-ROL występują różne rodzaje tego ekonomicznego i wyjątkowo wydajnego paliwa, dzięki czemu każdy klient może znaleźć idealny wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się także do stosowania w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany występuje także w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę wartościowego ekogroszku w Czerniejewie i okolicach, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Czerniejewo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy niezwykle dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Czerniejewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czerniejewo

Asortyment SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Czerniejewie i okolicach. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to świetne rozwiązanie na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Zakup tego opału to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od renomowanego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania odbiorców.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który posiada gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, że dostarczony Tobie opał będzie doskonale ogrzewał pomieszczenia o dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości popiołu i pyłów, co pozytywnie wpłynie na sposób działania kotła i pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Czerniejewie jest doskonałym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej ekonomiczny. Dzięki niemu można zagwarantować sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz wydalania do otoczenia toksycznych substancji. Wymienione wyżej kwestie sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie odznaczać się wysoką wydajnością oraz atrakcyjną ceną.

Ekogroszek Czerniejewo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek