Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Margonin

Jeżeli zamierzasz kupić ekogroszek w Margoninie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Od wielu lat cieszymy się dużym zaufaniem wśród swoich dotychczasowych kontrahentów. Wszystko dzięki temu, że proponujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości ekogroszek w dobrej cenie. Dla naszych odbiorców przygotowaliśmy bogaty wybór wielu rodzajów ekogroszku, a także worki o zróżnicowanej pojemności, co zdecydowanie ułatwia wybór idealnego wariantu do swojego pieca. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować kontrahentom bardzo korzystny stosunek doskonałej jakości do atrakcyjnej ceny na paliwo opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dostosowany do wymagań Twojego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Margonin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym klientem i chcesz podejść do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to z pewnością zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek generuje dużą ilość ciepła, dzięki czemu może zapewnić odpowiednią temperaturę w całym budynku. Istotnym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Margoninie jest jego jakość. Występując w roli renomowanego producenta prezentujemy tylko i wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Margoninie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi obecni i potencjalni klienci mogą zakupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle dobrej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Margoninie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Margoninie to gwarancja najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W naszej ofercie występują różne gatunki tego wyjątkowo wydajnego i ekonomicznego opału, dzięki temu każdy klient może znaleźć idealny wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się także do stosowania w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany oferujemy w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Margoninie i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą idealnym wyborem. Postaw na jakość w korzystnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Margonin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy wyjątkowo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na worku. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Margoninie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Margonin

Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Margoninie i okolicach, to koniecznie sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to doskonały sposób na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od renomowanego producenta. Zagwarantuje Ci to nie tylko bardzo niską cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej klasy, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania odbiorców.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który posiada gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, iż dostarczony Tobie opał będzie efektywnie ogrzewał budynek dowolnej powierzchni. W trakcie spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na obsługę kotła i pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Margoninie jest doskonałym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki temu można zagwarantować sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz wydalania do otoczenia toksycznych substancji. Te wszystkie atuty sprawiają, że ekogroszek to najlepszy wybór, jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie odznaczać się atrakcyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Margonin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek