Ekogroszek workowany Kościan

Jeżeli zamierzasz zamówić ekogroszek w Kościanie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Nasza marka od wielu lat cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich dotychczasowych odbiorców. Jest tak, ponieważ oferujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości ekogroszek w atrakcyjnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy bogaty asortyment różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co w istotny sposób ułatwia wybranie najlepszego wariantu do swojego kotła. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę atrakcyjną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do wymagań Twojego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kościan

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym odbiorcą i zamierzasz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to z pewnością zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek generuje sporą ilość ciepła, dzięki czemu może zagwarantować odpowiednią temperaturę w całym budynku. Podstawowym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Kościanie jest jego jakość. Występując w roli doświadczonego producenta prezentujemy wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Kościanie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy równoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi potencjalni i obecni odbiorcy mogą zamówić bardzo wydajny opał w niezwykle korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Kościanie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Kościanie to gwarancja najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych gatunków tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci wybranie odpowiedniego typu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany występuje także w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę wydajnego ekogroszku w Kościanie i okolicach, to nasz asortyment z pewnością Cię zainteresuje. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Kościanie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kościan

Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Kościanie i okolicach, to koniecznie sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to idealna metoda na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego typu paliwa niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo konkurencyjnej ceny, a także tego, iż zamówiony opał spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszystkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który posiada gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Sprawia to, że zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewnym, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę efektywnie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości popiołu i siarki, co korzystnie wpłynie na pracę kotła i pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas w Kościanie to nie tylko metoda na tańsze, ale także nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zagwarantować sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania duszącego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery szkodliwych substancji. Wszystkie wymienione właściwości oraz zalety sprawiają, że ekogroszek to idealny opał do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie wyróżniało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

GołańczNeklaKostrzynUjścieGolina