Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kościan

Jeżeli zamierzasz zamówić ekogroszek w Kościanie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Nasza marka od wielu lat cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich dotychczasowych odbiorców. Jest tak, ponieważ oferujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości ekogroszek w atrakcyjnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy bogaty asortyment różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co w istotny sposób ułatwia wybranie najlepszego wariantu do swojego kotła. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę atrakcyjną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do wymagań Twojego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kościan

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym odbiorcą i zamierzasz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to z pewnością zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek generuje sporą ilość ciepła, dzięki czemu może zagwarantować odpowiednią temperaturę w całym budynku. Podstawowym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Kościanie jest jego jakość. Występując w roli doświadczonego producenta prezentujemy wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Kościanie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy równoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi potencjalni i obecni odbiorcy mogą zamówić bardzo wydajny opał w niezwykle korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Kościanie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Kościanie to gwarancja najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych gatunków tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci wybranie odpowiedniego typu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany występuje także w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę wydajnego ekogroszku w Kościanie i okolicach, to nasz asortyment z pewnością Cię zainteresuje. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kościan)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kościanie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kościan

Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Kościanie i okolicach, to koniecznie sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to idealna metoda na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego typu paliwa niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo konkurencyjnej ceny, a także tego, iż zamówiony opał spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszystkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który posiada gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Sprawia to, że zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewnym, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę efektywnie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co korzystnie wpłynie na pracę kotła i pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas w Kościanie to nie tylko metoda na tańsze, ale także nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zagwarantować sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania duszącego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery szkodliwych substancji. Wszystkie wymienione właściwości oraz zalety sprawiają, że ekogroszek to idealny opał do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie wyróżniało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek Kościan - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek