Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grabów nad Prosną

Jeśli chciałbyś kupić ekogroszek w Grabowie nad Prosną, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Od wielu lat cieszymy się dużym zaufaniem wśród swoich aktualnych kontrahentów. Wszystko dzięki temu, że mamy w ofercie wyłącznie wysokiej klasy ekogroszek w korzystnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy szeroki asortyment różnych gatunków ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej wielkości, co zdecydowanie ułatwia wybór idealnego wariantu do swojego kotła. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować kontrahentom bardzo korzystny stosunek wysokiej jakości do atrakcyjnej ceny na paliwo opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od godnego zaufania i doświadczonego producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału przystosowany do parametrów własnego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grabów nad Prosną

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym odbiorcą i zamierzasz podejść do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to z pewnością zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że generuje naprawdę dużo ciepła w procesie spalania, to jest w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Kluczowym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Grabowie nad Prosną jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to rzetelny producent, oferujący wydajny opał najlepszej jakości - w prezentowanej ofercie dostępny jest tylko i wyłącznie węgiel, który jest zgodny z wszystkimi normami i na pewno sprosta również Twoim wymaganiom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Grabowie nad Prosną lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom naprawdę dobry i wydajny produkt w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Grabowie nad Prosną

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Grabowie nad Prosną to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W asortymencie SAM-BUD-ROL dostępne są różne warianty tego wyjątkowo wydajnego i ekonomicznego opału, dzięki czemu każda osoba może znaleźć idealny wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę wydajnego ekogroszku w Grabowie nad Prosną i okolicach, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Grabów nad Prosną)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy niezwykle precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Grabowie nad Prosną
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grabów nad Prosną

Jeśli chciałbyś kupić ekogroszek w Grabowie nad Prosną i okolicach, to koniecznie zapoznaj się z asortymentem składu opału SAM-BUD-ROL. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to idealny sposób na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Zakup tego paliwa to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od renomowanego producenta. Da Ci to gwarancję bardzo konkurencyjnej ceny, a także tego, iż zamówiony opał spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, iż zamówiony produkt będzie skutecznie ogrzewał budynek dowolnej powierzchni. W trakcie procesu spalania nie dojdzie do produkcji dużej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na pracę kotła i pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Grabowie nad Prosną to nie tylko sposób na tańsze, ale również nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zapewnić sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia toksycznych substancji. Wyszczególnione wyżej kwestie sprawiają, że ekogroszek to doskonały surowiec, jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo paliwie opałowym, które będzie cechować się wysoką wydajnością oraz korzystną ceną.

Ekogroszek Grabów nad Prosną - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek