Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wieleń

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek w Wieleniu, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Od wielu lat cieszymy się sporym zaufaniem pośród swoich dotychczasowych odbiorców. Spory wpływ ma na to fakt, iż w przygotowanej przez nas ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w bardzo korzystnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy bogaty wybór różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co w istotny sposób ułatwia wybór najlepszego opału do swojego pieca. Jako renomowany producent ekogroszku możemy zapewnić naszym kontrahentom naprawdę korzystną ofertę z świetnym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału dostosowany do wymagań Twojego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wieleń

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to dobry opał dla wymagających klientów, którzy chcieliby podejść do tematu ogrzewania domu lub innego budynku w sposób jak najbardziej rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek produkuje sporą ilość ciepła, dzięki czemu może zagwarantować właściwą temperaturę w całym budynku. Najważniejszą zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Wieleniu jest jego jakość. Występując w roli sprawdzonego producenta oferujemy tylko węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Wieleniu lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom naprawdę dobry i wydajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Wieleniu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Wieleniu to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych gatunków tego bardzo ekonomicznego oraz wydajnego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci dobranie odpowiedniego wariantu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany występuje także w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę wydajnego ekogroszku w Wieleniu i okolicach, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wieleń)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy wyjątkowo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na worku. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wieleniu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wieleń

Asortyment SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Wieleniu i okolicach. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to świetne rozwiązanie na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Zakup tego paliwa to bardzo ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od sprawdzonego producenta. Da Ci to gwarancję niezwykle korzystnej ceny, a także tego, że zamówiony opał spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, iż dostarczony Tobie opał będzie doskonale ogrzewał budynek dowolnej powierzchni. Podczas spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości popiołu i pyłów, co pozytywnie wpłynie na obsługę pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Wieleniu jest trafionym wyborem nie tylko z punktu widzenia ekonomii, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki temu można zagwarantować sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia toksycznych substancji. Te wszystkie właściwości sprawiają, że ekogroszek to doskonały surowiec, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie odznaczać się atrakcyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Wieleń - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek