Ekogroszek workowany Koło

Jeśli chciałbyś kupić ekogroszek w Kole, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasze przedsiębiorstwo od dawna cieszy się sporym zaufaniem wśród swoich obecnych kontrahentów. Wszystko dzięki temu, że mamy w ofercie wyłącznie najwyższej klasy ekogroszek w atrakcyjnej cenie. Dla naszych odbiorców stworzyliśmy szeroki asortyment różnych gatunków ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co zdecydowanie ułatwia wybór najlepszego opału do swojego kotła. Jako renomowany producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od doświadczonego i godnego zaufania producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dostosowany do parametrów własnego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Koło

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym klientem i zamierzasz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to z pewnością zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek produkuje dużą ilość ciepła, dzięki czemu może stworzyć odpowiednią temperaturę w całym budynku. Istotnym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Kole jest jego jakość. Występując w roli doświadczonego producenta prezentujemy wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Kole lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszt produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi obecni i potencjalni odbiorcy mogą kupić bardzo wydajny opał w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Kole

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Kole to gwarancja najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych gatunków tego niezwykle ekonomicznego oraz wydajnego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci znalezienie właściwego typu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Kole i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą doskonałym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Koło)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy niezwykle dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Kole
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Koło

Asortyment SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Kole i okolicach. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to najlepsze rozwiązanie na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo jest bardzo ekonomiczne i wydajne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od renomowanego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo konkurencyjnej ceny, a także tego, że wybrany opał spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z obowiązującymi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który posiada gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, iż dostarczony Tobie opał będzie doskonale ogrzewał budynek dowolnej wielkości. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na obsługę kotła oraz pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Kole to nie tylko metoda na tańsze, ale również nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zagwarantować sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz wydalania do otoczenia toksycznych związków. Te wszystkie zalety sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór, jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie cechować się korzystną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Koło - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.