Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koło

Jeśli chciałbyś kupić ekogroszek w Kole, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasze przedsiębiorstwo od dawna cieszy się sporym zaufaniem wśród swoich obecnych kontrahentów. Wszystko dzięki temu, że mamy w ofercie wyłącznie najwyższej klasy ekogroszek w atrakcyjnej cenie. Dla naszych odbiorców stworzyliśmy szeroki asortyment różnych gatunków ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co zdecydowanie ułatwia wybór najlepszego opału do swojego kotła. Jako renomowany producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od doświadczonego i godnego zaufania producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dostosowany do parametrów własnego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koło

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym klientem i zamierzasz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to z pewnością zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek produkuje dużą ilość ciepła, dzięki czemu może stworzyć odpowiednią temperaturę w całym budynku. Istotnym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Kole jest jego jakość. Występując w roli doświadczonego producenta prezentujemy wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Kole lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszt produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi obecni i potencjalni odbiorcy mogą kupić bardzo wydajny opał w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Kole

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Kole to gwarancja najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych gatunków tego niezwykle ekonomicznego oraz wydajnego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci znalezienie właściwego typu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Kole i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą doskonałym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Koło)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy niezwykle dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kole
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koło

Asortyment SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Kole i okolicach. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to najlepsze rozwiązanie na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo jest bardzo ekonomiczne i wydajne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od renomowanego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo konkurencyjnej ceny, a także tego, że wybrany opał spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z obowiązującymi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który posiada gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, iż dostarczony Tobie opał będzie doskonale ogrzewał budynek dowolnej wielkości. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na obsługę kotła oraz pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Kole to nie tylko metoda na tańsze, ale również nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zagwarantować sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz wydalania do otoczenia toksycznych związków. Te wszystkie zalety sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór, jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie cechować się korzystną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Koło - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek