Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Konin

Witaj na stronie SAM-BUD-ROL – firmy, która od 15 lat dostarcza klientom z całej Polski wysokiej jakości opał. Jedną z naszych propozycji jest ekogroszek dostępny w mieście Konin, którego cena jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Produkty znajdujące się w naszej ofercie to przede wszystkim wydajny, nowoczesny i ekonomiczny sposób na ogrzewanie budynków. Zamawiając paliwo od sprawdzonego dostawcy, masz pewność, że wybierasz wyróżniający się odpowiednimi parametrami ekogroszek. Jako producent opału gwarantujemy wysoką jakość, właściwą granulację i brak podziarna. Zapraszamy do poznania szczegółów dostępnej oferty, a w przypadku pytań nieustannie pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Konin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Węgiel ekogroszek warto kupować u sprawdzonych sprzedawców, którym zaufały już tysiące klientów w całej Polsce – takich jak SAM-BUD-ROL, będący firmą z 15-letnim doświadczeniem w branży. Nasz zespół dzięki odpowiedniej wiedzy, wykorzystaniu wysokiej jakości surowców oraz nowoczesnemu i nieustannie nadzorowanemu procesowi produkcji może zagwarantować Ci najlepszej klasy ekogroszek workowany dostępny w Koninie i okolicach.

Tani ekogroszek znajdujący się w naszej ofercie jest przeznaczony do użytku zarówno w kotłach klasy 3, 4 i 5, jak i nowoczesnych piecach ecodesign. Co więcej, paliwo posiada odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają jego wysoką jakość i znakomite parametry. W dostępnym asortymencie znajdziesz węgiel ekogroszek typu Ecodesign, Power Max, Classic czy Comfort, który zaskoczy Cię swoją wydajnością i niezawodnością.

Najlepszy ekogroszek w Koninie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

W SAM-BUD-ROL specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości ekogroszku nie tylko w Koninie i okolicach, ale także na terenie dziesiątek miejscowości w całym kraju. Przywiązujemy szczególną wagę do parametrów ekogroszku i jego składu, aby zagwarantować wydajność, bezproblemowy transport i odpowiednie spalanie opału. Przed dopuszczeniem do sprzedaży poddajemy nasze produkty rygorystycznej kontroli, upewniając się, że tani ekogroszek nie jest zbyt wilgotny i nie uległ zanieczyszczeniu. Sprawdzamy również jego spiekalność oraz ilość podziarna i miału. Potwierdzeniem wysokiego standardu oferowanych produktów jest certyfikat, który dołączamy do każdego zamówienia. Kupując paliwo w SAM-BUD-ROL, wybierasz jeden z najlepszych opałów dostępnych obecnie na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Konin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Łatwiejsze dozowanie – aby umożliwić Ci bezproblemowe odmierzanie właściwej ilości paliwa, zamknęliśmy dostępny ekogroszek w opakowaniach o wadze, która bez problemu mieści się w zbiorniku opału.

  • Czystość składowania – tani ekogroszek jest przesypywany do szczelnych worków, które zabezpieczają przed wysypaniem się paliwa i chronią pomieszczenia lub posesję przed powstawaniem zabrudzeń. Co więcej, opał jest także całkowicie bezproblemowy w transporcie.

  • Wysoka jakość – węgiel typu ekogroszek, który znajdziesz w naszej ofercie, został wzbogacony o dokładne informacje nie tylko na temat samego składu i parametrów, ale także producenta. W przypadku, gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z produktem, możesz złożyć reklamację.

  • Gwarancja właściwej granulacji – ekogroszek wyróżnia się odpowiednim poziomem uziarnienia i brakiem jakiegokolwiek podziarna. Aby ci to zagwarantować, do jego produkcji używamy nowoczesnych maszyn.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Koninie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Konin

Klientom, którzy poszukują ekogroszku workowanego w Koninie i okolicach, możemy zaproponować bogaty wybór niezawodnego, dobrego jakościowo i wysokokalorycznego opału w konkurencyjnych cenach oraz z dostawą prosto pod wskazany adres. W SAM-BUD-ROL doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie istnieje węgiel uniwersalny, który z powodzeniem sprawdziłby się w każdym piecu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy tani ekogroszek w takich wersjach jak Classic, Comfort czy Power Max. Każdy ze wspomnianych produktów jest dedykowany kotłom 3. i 4. klasy. Z kolei właścicielom nowoczesnych urządzeń niskoemisyjnych zgodnych z Rozporządzeniem Komisji UE 2015/1189 polecamy opał typu Ecodesign. Warto także wspomnieć, że każdy węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie uzyskał Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego, będący najlepszym potwierdzeniem jakości produktów.

Zastanawiasz się, czy warto kupić ekogroszek w Koninie. Oczywiście, że tak. Oferowane nowoczesne i wydajne paliwo węglowe to niska emisja szkodliwych gazów, która pozwala na ograniczenie zanieczyszczeń przedostających się w trakcie sezonu grzewczego do powietrza. Co więcej, opał powstający z węgla to także wygoda używania. Wystarczy, że raz na kilka dni napełnisz podajnik, aby posiadamy piec stopniowo dozował odpowiednią ilość ekogroszku. Nie bez znaczenia jest również jego cena – w SAM-BUD-ROL zamówisz workowane produkty bez nadwyrężania domowego lub firmowego budżetu, dzięki którym obniżysz koszty ogrzewania budynku.

Zapraszamy do złożenia zamówienia. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami telefonicznie – jeden ze specjalistów SAM-BUD-ROL z radością pomoże Ci w zakupie węgla i poleci odpowiedni ekogroszek.

Ekogroszek Konin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek