Ekogroszek workowany Murowana Goślina

Jeżeli zamierzasz zamówić ekogroszek w Murowanej Goślinie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasza marka od wielu lat cieszy się wielkim zaufaniem wśród swoich obecnych odbiorców. Spory wpływ ma na to fakt, że prezentowanej ofercie dostępny jest najwyższej klasy ekogroszek w bardzo przystępnej cenie. Dla naszych odbiorców stworzyliśmy szeroki wybór różnych gatunków ekogroszku, a także worki o zróżnicowanej pojemności, co w istotny sposób ułatwia wybranie najlepszego opału do swojego pieca. Jako renomowany producent ekogroszku możemy zapewnić odbiorcom naprawdę korzystną ofertę z świetnym stosunkiem niskiej ceny do bardzo wysokiej jakości. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od godnego zaufania i doświadczonego producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dopasowany do parametrów Twojego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Murowana Goślina

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym odbiorcą i chcesz podejść do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to na pewno zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek produkuje sporą ilość ciepła, dzięki czemu może zagwarantować optymalną temperaturę w całym budynku. Kluczową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Murowanej Goślinie jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to sprawdzony producent, dzięki czemu w naszej ofercie dostępny jest wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim wymaganiom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Murowanej Goślinie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom rzeczywiście dobry i wydajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Murowanej Goślinie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Murowanej Goślinie jest gwarancją niewielkiej ilości popiołu oraz najwyższej wartości opałowej. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje tego ekonomicznego i niezwykle wydajnego opału, dzięki czemu każdy klient może zamówić odpowiedni wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Murowanej Goślinie i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą idealnym wyborem. Postaw na jakość w korzystnej cenie.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Murowana Goślina)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Murowanej Goślinie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Murowana Goślina

Oferta SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Murowanej Goślinie i okolicach. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości kotłów. Ekogroszek workowany to najlepsza metoda na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego opału to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od renomowanego producenta. Da Ci to gwarancję bardzo konkurencyjnej ceny, a także tego, iż wybrany opał spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszystkimi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz został obdarzony certyfikatami jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, iż zamówiony produkt będzie doskonale ogrzewał budynek dowolnej wielkości. Podczas spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości popiołu i pyłów, co pozytywnie wpłynie na sposób funkcjonowania pieca oraz pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas w Murowanej Goślinie to nie tylko metoda na ekonomiczne, ale również nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zagwarantować sobie pożądaną temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz emisji do atmosfery szkodliwych substancji. Wszystkie wymienione właściwości oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to idealny opał do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie wyróżniało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Murowana Goślina - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek