Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pyzdry

Ekogroszek w Pyzdrach możesz zamówić w firmie SAM-BUD-ROL - mamy ponad 15-letnie doświadczenie na rynku. Nasza firma od dawna cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich obecnych odbiorców. Jest tak, ponieważ oferujemy tylko wysokiej jakości ekogroszek w dobrej cenie. Dla naszych odbiorców stworzyliśmy bogaty wybór wielu rodzajów ekogroszku, a także worki o zróżnicowanej pojemności, co zdecydowanie ułatwia wybranie najlepszego opału do swojego kotła. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować naszym odbiorcom bardzo dobry stosunek znakomitej jakości do atrakcyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od producenta już teraz i zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dopasowany do parametrów Twojego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pyzdry

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to dobry wybór dla wymagających odbiorców, którzy chcieliby podejść do tematu ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek wytwarza sporą ilość ciepła, dzięki czemu może zapewnić optymalną temperaturę w całym budynku. Istotnym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Pyzdrach jest jego jakość. Występując w roli renomowanego producenta oferujemy tylko węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Pyzdrach lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy równoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zapewnić naszym obecnym i potencjalnym klientom naprawdę dobry i wydajny opał w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Pyzdrach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Pyzdrach to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W naszej ofercie występują różne rodzaje tego wyjątkowo wydajnego i ekonomicznego paliwa, dzięki czemu każda osoba może znaleźć idealny wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Pyzdrach i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą idealnym wyborem. Postaw na jakość w korzystnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pyzdry)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pyzdrach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pyzdry

Oferta SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie najlepszym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Pyzdrach i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości kotłów. Ekogroszek workowany to najlepsza metoda na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego paliwa to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo konkurencyjnej ceny, a także tego, że wybrany opał spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszystkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, iż dostarczony Tobie opał będzie efektywnie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej wielkości. Podczas procesu spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości popiołu i pyłów, co pozytywnie wpłynie na sposób funkcjonowania kotła i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas w Pyzdrach to nie tylko sposób na ekonomiczne, ale także bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zapewnić sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery toksycznych związków. Wszystkie wymienione parametry oraz zalety sprawiają, że ekogroszek to doskonały opał do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie charakteryzowało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek Pyzdry - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek