Ekogroszek workowany Swarzędz

Ekogroszek dostępny w Swarzędzu nie bez powodu cieszy się w ostatnich latach tak dużą popularnością. Nowoczesne i wydajne paliwo węglowe to znakomite połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnych kosztów zakupu, które w SAM-BUD-ROL są jeszcze niższe. Nasza oferta obejmuje paliwo workowane spełniające odpowiednie normy i wyróżniające się znakomitymi parametrami, dzięki którym w ekonomiczny sposób ogrzejesz każdy budynek. Dostępny opał to doskonała wartość energetyczna, gwarancja spalania bez nadmiernej ilości popiołu oraz wysoka kaloryczność, sprawiające, że ekogroszek z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jako jego producent zapewniamy zarówno atrakcyjną cenę, jak i profesjonalną pomoc w trakcie zakupów.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Swarzędz

EKOGROSZEK dla wymagających

W SAM-BUD-ROL od 15 lat zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości opału dedykowanego piecom ecodesign i kotłom 3, 4 i 5 klasy. Wśród nich znalazł się ekogroszek workowany dostępny w Swarzędzu i okolicach. Nowoczesny i wydajny sposób ogrzewania budynków został zamknięty w szczelnych workach, na których umieściliśmy dokładne informacje na temat jego właściwości i składu. Co więcej, każdy z nich otrzymał certyfikat potwierdzający znakomitą jakość.

Tani węgiel ekogroszek wyróżnia się doskonałym stosunkiem jakości do ceny – zamawiając go w SAM-BUD-ROL, otrzymujesz certyfikowane paliwo o doskonałych parametrach przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów zakupu. Nasza firma nie tylko oferuje różnorodne rodzaje wydajnego paliwa, w tym między innymi Ecodesign, Classic czy Comfort, ale także zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo.

Najlepszy ekogroszek w Swarzędzu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

W SAM-BUD-ROL doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne są odpowiednie parametry jakościowe oferowanego opału. Właśnie dlatego ekogroszek dostępny zarówno w Swarzędzu i okolicach, jak i pozostałych częściach kraju jest poddawany dokładnej kontroli przed dopuszczeniem do sprzedaży. W trakcie nieustannego monitorowania procesu produkcji sprawdzamy, czy jest odpowiednio suchy, jego parametry spiekania oraz upewniamy się, że w gotowym produkcie nie znalazły się pozostałości podziarna czy miału. Dodatkowo sprawdzamy, czy opał nie uległ zanieczyszczeniu. Tak przygotowane paliwo pakujemy w szczelne opakowania i szczegółowo opisujemy, umieszczając etykietę na zewnątrz worków. Co więcej, w SAM-BUD-ROL każdy węgiel typu ekogroszek jest sprzedawany wraz z certyfikatem jakości, potwierdzającym znakomite właściwości i odpowiednie standardy produktu.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Swarzędz)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja odpowiedniego uziarnienia – tani ekogroszek jest przesiewany przy użyciu nowoczesnych rozwiązań, a tym samym jest pozbawiony podziarna, a jego granulacja ułatwia wydajne spalanie.

  • Zgodność wagi – dzięki zastosowaniu precyzyjnych, legalizowanych wag otrzymujesz dokładnie taką ilość ekogroszku, za jaką zapłacisz.

  • Bezproblemowy transport i czyste składowanie – po zakończeniu produkcji węgla typu ekogroszek pakujemy go w specjalne, szczelne worki, które skutecznie zabezpieczają posesję i kotłownię przed zabrudzeniami, jednocześnie ułatwiając przewóz opału samochodem dostawczym.

  • Zawsze najwyższa jakość – aby zagwarantować Ci odpowiednią jakość sprzedawanego ekogroszku, na opakowaniach zostały umieszczone etykiety producenta, na których znajdziesz właściwości wybranego rodzaju opału i jego skład.

Ekogroszek workowany w Swarzędzu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Swarzędz

Zakup ekogroszku w Swarzędzu to doskonały sposób na obniżenie kosztów ogrzewania każdego budynku. Wydajne, wysokoenergetyczne paliwo nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością – węgiel, dzięki niskiej zawartości popiołu i siarki, pozwala na zapewnienie wszystkim pomieszczeniom odpowiedniej temperatury przez długi czas, jednocześnie obniżając częstotliwość napełniania zbiornika. Na tym jednak nie koniec! Dostępny w SAM-BUD-ROL tani ekogroszek, którego jesteśmy producentem, to nowoczesne i wydajne paliwo węglowe. W trakcie spalania nie powoduje tak dużej emisji szkodliwych gazów i substancji oraz przedostawania się ich do powietrza, a tym samym ogranicza powstawanie szkodliwego smogu. Nie możemy zapomnieć także o niskich kosztach zakupu. Ekogroszek w atrakcyjnej cenie to gwarancja ogrzania budynku bez nadwyrężania domowego lub firmowego budżetu.

W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz ekogroszek workowany dostępny na terenie Elbląga i okolic, którego różnorodne rodzaje zostały dopasowane do wymagań popularnych pieców. W naszym asortymencie nie zabrakło produktów, które z powodzeniem mogą być stosowane w nowoczesnych lub starszych urządzeniach, dzięki czemu znalezienie właściwego węgla nie sprawi Ci najmniejszego produktu. Cenisz sobie komfort? W takim razie tani ekogroszek Comfort jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem – opał jest przeznaczony do kotłów klasy 3 i 4. A może szukasz propozycji o maksymalnej mocy i bezkompromisowej energii? W takim razie polecamy Power Max – węgiel do zadań specjalnych. Ten ekogroszek to gwarancja wysokiej wydajności. Z kolei właścicieli pieców typu Ecodesign zachęcamy do zakupu opału dedykowanego nowoczesnym, niskoemisyjnym kotłom. Wszystkie dostępne produkty mają wysoką jakość potwierdzoną Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego.

W przypadku pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami. Jeden ze specjalistów SAM-BUD-ROL pomoże Ci w wyborze odpowiedniego taniego ekogroszku.

Ekogroszek Swarzędz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.