Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wojkowice

Chcesz nabyć ekogroszek w mieście Wojkowice? Dobrze się składa – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje nowoczesne paliwo węglowe w atrakcyjnej cenie. W naszej firmie już ponad 30 lat specjalizujemy się w przetwarzaniu i dostarczaniu znakomitej jakości opału, dzięki czemu byliśmy w stanie zdobyć kredyt zaufania tysięcy klientów indywidualnych i biznesowych z różnych województw. Aktualnie znajdziesz u nas w szczególności ekogroszek workowany, który oferujemy nie tylko w Wojkowicach, ale także licznych pozostałych miejscach w całym kraju. Co więcej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, udostępniamy różnorodne odmiany nowoczesnych materiałów opałowych, których doskonała jakość współgra z przystępną ceną. Zapraszamy do przeanalizowania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wojkowice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w mieście Wojkowice i pobliskich miejscowościach to niewątpliwie produkt skierowany do klientów o szczególnych potrzebach, którzy chcą postawić na zakup nowoczesnego i wydajnego opału. Dostępne w naszej ofercie ekogroszki workowane sprawdzą się w przypadku wyposażania nie tylko domów prywatnych, ale również innych budynków – siedzib przedsiębiorstw, hal magazynowych itp. Z powodzeniem można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości kotłach, mając świadomość, że wyprodukowane ciepło zapewni wymaganą temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jednak nie koniec! Jako producent możemy zapewnić Ci pewny i najwyższej jakości opał w świetnej cenie – koszt zakupu ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w świetny, dobrze oceniany przez użytkowników i zgodny z obowiązującymi wymogami towar bez przeciążania osobistego czy firmowego budżetu. Korzystając z dostępnego w naszym sklepie opału obniżysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Wojkowicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Wojkowice i okolicach wyróżnia się głównie wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością popiołu wytwarzaną w przebiegu wykorzystania. Z powodzeniem można wykorzystywać nasz opał w kotłach grzewczych klas od 3. do 5. oraz rozwiązaniach rodzaju ecodesign. Kupując dostępne w naszej ofercie paliwo ekogroszek, zyskujesz opał z ziarnami, których średnica może wynosić od 5 do 25 mm. Zamówiony materiał jest pakowany w odporne na uszkodzenia, łatwe w przechowywaniu worki zawierające 25 kg opału, które są także proste w przewożeniu. W naszej ofercie dostępny jest wydajny ekogroszek w różnorodnych wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wydajnością, spiekalnością i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedno pozostaje niezmienne – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wojkowice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję jakości rozwiązań, którą zapewniają szanowani i sprawdzeni producenci oraz dedykowane atesty widoczne na opakowaniach, które informują o kompozycji oraz zawartości ekogroszku,

  • bezproblemowy transport – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany, a także szybki podczas przenoszenia z i do pojazdu, co naturalnie przekłada się na tempo dowozu prosto do konkretnego miejsca,

  • organizacja – dostępny u nas materiał opałowy jest prosty i schludny w magazynowaniu, dzięki umieszczeniu materiału w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które możesz umieścić zarówno w kotłowni, jak i na zewnątrz,

  • możliwość prostego racjonowania zapewniana ze względu na odpowiednio określoną ilość i ciężar innowacyjnego paliwa węglowego, które z pewnością zmieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wojkowicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wojkowice

W firmie SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad oferujemy naszym klientom doskonałej jakości paliwo, zalecane do domów, obiektów użytkowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz asortyment, w którym można znaleźć szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany dostępny w mieście Wojkowice i okolicach, został przygotowany specjalnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw szukających wydajnego, współpracującego z niemal wszystkimi piecami wysokiej klasy materiału opałowego.

Kupno nowoczesnego paliwa węglowego prosto od producenta to jednocześnie znakomity sposób na ograniczenie opłat. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest bardzo opłacalna, a do tego sam ekogroszek zalicza się do rozwiązań ekonomicznych. Oczywiście, gwarantujemy nie tylko atrakcyjny koszt paliwa, ale również świetną jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek workowany jest zgodny z obowiązującymi normami.

Perfekcyjnym potwierdzeniem świetnej klasy ekogroszku oferowanego w Wojkowicach są liczne autoryzacje, weryfikujące jego odpowiednie szczegóły techniczne i właściwości. U nas masz pewność co do jakości towaru – każdy z produktów ma umieszczone na worku najważniejsze informacje w kwestii zawartości zawartości po spalaniu, siarki oraz wilgoci, liczbie wytwarzanych kalorii ciepła oraz spiekalności. W efekcie nie musisz się niepokoić, że podczas korzystania z opału wytworzą się duże ilości szkodliwych substancji czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą powodować uszkodzenia kotła. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w swoim budynku.

Ekogroszek Wojkowice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek