Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bielsko-Biała

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Bielsko-Biała? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zagłębienia się w szczegóły naszych! Nasze przedsiębiorstwo od więcej niż 30 lat działa w rynku materiałów opałowych, a dzięki długiej obecności na rynku mogliśmy wypracować nie tylko bezcenne kompetencje, lecz także uznanie klientów. Dzięki temu postanowiliśmy rozpocząć samodzielną produkcję innowacyjnego opału, wyróżniającego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i korzystną proporcją ceny do jakości. Sprzedawany przez nasz sklep ekogroszek dostępny w Bielsku-Białej jest odpowiedni do większości kotłów, przy czym różnorodność sprzedawanych produktów zapewnia, że bez problemu wybierzesz materiał idealny do swoich wymagań i możliwości oraz wariantu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bielsko-Biała

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w Bielsku-Białej i sąsiednich miejscowościach, to innowacyjne paliwo węglowe stworzone z myślą o osobach o wyjątkowych potrzebach. Szczególnie zalecamy jego zakup osobom, które szukają efektywnego energetycznie, ekonomicznego i komfortowego opału do ogrzewania domu, biura czy dowolnego miejsca o innym charakterze. Przykładamy wielką wagę, aby sprzedawany węgiel ekogroszek produkował sporo ciepła, umożliwiając utrzymanie w pomieszczeniach optymalnej temperatury.

To jeszcze nie koniec – dostępne w naszym asortymencie rozwiązania nadają się do użytku w kotłach o każdej wielkości, z kolei do ich najważniejszych atutów zalicza się świetna jakość i korzystne parametry, o które zadbaliśmy jako producent. Ekogroszek spełnia wszystkie regulacje, jest bezpieczny w trakcie użytkowania, a co najważniejsze – nie ma potrzeby naciągać indywidualnego lub firmowego budżetu, aby go nabyć. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Bielsku-Białej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię zakup ekogroszku workowanego w Bielsku-Białej, to dostępny w naszej ofercie produkt na pewno spełni Twoje oczekiwania. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności najnowocześniejsze materiały opałowe z węgla w kilku rodzajach. Wszystkie charakteryzują się wysoką wartością opałową, minimalną zawartością popiołu wytwarzaną podczas użytkowania i obecnością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do wykorzystania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas możesz nabyć materiał w dużych, wygodnych workach o masie 25 kg, w korzystnej cenie – sprzedajemy opał na niezwykle atrakcyjnych warunkach kupna. Świetna cena ekogroszku dostępnego w naszą firmę idzie w parze z wysoką klasą, przez co nie musisz wahać się między odpowiednimi parametrami a atrakcyjnym kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Bielsko-Biała)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja doskonałej jakości – jako specjaliści w kwestii ekogroszku workowanego możemy zagwarantować najwyższe standardy opału, o których możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich właściwości i składniki danego paliwa.

  • Zachowanie porządku – dostępny u nas ekogroszek jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę magazynowania w kotłowni bądź na zewnątrz.

  • Łatwość dawkowania – opał dostarczamy w workach o pojemności pozwalającej na proste umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Sprawny transport – nasze produkty to nie tylko łatwe i higieniczne magazynowanie, ale też bezproblemowy, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach możesz bez trudności przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Bielsku-Białej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bielsko-Biała

Chcąc spełnić potrzeby klientów, którzy potrzebują świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w mieście Bielsko-Biała i okolicach, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroki wybór innowacyjnego opału. U nas znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które cechują się doskonałymi parametrami oraz atrakcyjnymi cenami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych w kraju, przy czym wszelkie standardy produkcji zostały zachowane.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące wymagania prawne, zdobył niezbędne atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepsze potwierdzenie, że nasze paliwo wyróżnia się wysoką klasą w porównaniu do innych pozycji obecnych na rynku. To nie wszystko – możesz bez problemu używać produkty w większości kotłów, nie martwiąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku sprzedawanego w Bielsku-Białej zredukujesz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie gwarantując optymalną temperaturę w całym wnętrzu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy także o stan naszej planety. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. W trakcie spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, groźnych dla środowiska chemikaliów. W efekcie możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeżeli interesuje Cię nabycie naszego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Bielsko-Biała - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek