Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ogrodzieniec

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Ogrodzieniec? W takim przypadku zapraszamy do poznania naszych! SAM-BUD-ROL od 1989 roku funkcjonuje w sektorze paliw opałowych, podczas których udało nam się zyskać nie tylko bezcenne doświadczenie, lecz także szacunek klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by podjąć wytwarzanie na własny rachunek najnowocześniejszego opału, cechującego się efektywnością energetyczną, jakością i korzystną proporcją ceny do jakości. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek dostępny w Ogrodzieńcu sprawdzi się jako materiał opałowy do większości kotłów, przy czym bogaty wybór obecnych produktów zapewnia, że bez wysiłku zakupisz opał idealny do Twoich wymagań i potrzeb oraz rodzaju pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ogrodzieniec

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w mieście Ogrodzieniec i pobliskich miejscowościach, to nowoczesne źródło ciepła skierowane do wyjątkowo wymagających klientów. Szczególnie zalecamy jego kupno osobom, które potrzebują efektywnego energetycznie, ekonomicznego i komfortowego sposobu na ogrzewanie domu, placówki firmy lub każdego budynku o innym charakterze. Staramy się, aby sprzedawany węgiel ekogroszek produkował sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie w budynku idealnej temperatury.

Dodatkowo nasze produkty nadają się do użytku w kotłach o jakichkolwiek gabarytach, a ich największą zaletą jest wysoka jakość i odpowiednie parametry, o które zadbaliśmy jako producent. Materiał spełnia obowiązujące normy jakościowe, jest bezpieczny w trakcie użytkowania, a dodatkowo nie ma potrzeby nadwyrężać indywidualnego lub firmowego budżetu, aby go nabyć. Nasza cena ekogroszku z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Ogrodzieńcu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego dostępnego w Ogrodzieńcu, to obecny w naszej ofercie produkt na pewno spełni Twoje oczekiwania. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim innowacyjne materiały opałowe z węgla w czterech typach. Każde z nich odznacza się korzystną wartością opałową, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych w trakcie wykorzystywania materiału oraz obecnością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest przeznaczony do użytku w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz szansę nabyć go w sporych, ekonomicznych workach o wadze 25 kg, bez przepłacania – oferujemy opał na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku tworzonego przez SAM-BUD-ROL idzie w parze ze świetną jakością, co sprawia, że nie musisz wahać się między bardzo dobrymi wartościami parametrów a niskimi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ogrodzieniec)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja doskonałej jakości – jako producent ekogroszku możemy zagwarantować doskonałe standardy opału, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich kluczowe cechy i składniki konkretnego produktu.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszej ofercie materiał jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu przy kotle bądź na podwórku.

  • Prostota dozowania – materiał sprzedajemy w workach o pojemności umożliwiającej bezproblemowe umieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Bezproblemowy transport – nasz ekogroszek to nie tylko proste i komfortowe przechowywanie, lecz też bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach możesz wygodnie przetransportować je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ogrodzieńcu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ogrodzieniec

W celu spełnienia potrzeb klientów, którzy szukają świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w mieście Ogrodzieniec i pobliskich miejscowościach, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroki wybór nowoczesnego paliwa węglowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi i korzystnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w kraju, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszelkie standardy stoją na odpowiednim poziomie.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, uzyskał najważniejsze poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że materiał opałowy w SAM-BUD-ROL charakteryzuje się świetną klasą w porównaniu do konkurencyjnych propozycji obecnych na rynku. Dodatkowo możesz bezpiecznie wykorzystywać produkty w większości pieców, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w mieście Ogrodzieniec zredukujesz koszt ogrzewania budynku, dodatkowo zapewniając odpowiednią temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy także o stan otoczenia. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Na etapie spalania nie produkuje dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego związków chemicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli interesuje Cię nabycie nowoczesnego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Ogrodzieniec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek