Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Imielin

Chcesz kupić ekogroszek w mieście Imielin? Dobrze trafiłeś – zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która obejmuje nowoczesne materiały opałowe w korzystnej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu oraz dostarczaniu wysokiej jakości opału, przez co byliśmy w stanie zdobyć zaufanie wielu klientów prywatnych i biznesowych z całego kraju. Obecnie znajdziesz u nas przede wszystkim ekogroszek workowany, sprzedawany zarówno w Imielinie, jak i wielu innych miejscach w całym kraju. Dodatkowo, biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, oferujemy różnorodne typy innowacyjnych materiałów opałowych, których świetna klasa idzie w parze z korzystną ceną. Zachęcamy do przeanalizowania korzyści!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Imielin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę w mieście Imielin i okolicach to bez wątpienia wybór trafiający w oczekiwania wyjątkowo bezkompromisowych osób, którzy chcą postawić na zakup nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Dostępne w naszej ofercie produkty sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko budynków prywatnych, ale także innych budynków – siedzib firm, hal produkcyjnych i tym podobnych. Bez obaw można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnych gabarytów kotłach, mając świadomość, że wytworzone ciepło pozwoli osiągnąć wymaganą temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

Na tym jednak nie koniec! W roli producenta mamy wyjątkową możliwość zapewnić Ci efektywny i wysokiej klasy węgiel w świetnej cenie – koszt naszego ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Wobec tego masz szansę zaopatrzyć się w świetny, doceniany przez użytkowników i spełniający wszystkie normy opał bez rujnowania domowego czy służbowego budżetu. Z wykorzystaniem naszego ekogroszku ograniczysz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Imielinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Imielin i okolicach wyróżnia się głównie niezwykle korzystną liczbą produkowanych kalorii ciepła i niewielką zawartością pozostałości powstającą w przebiegu spalania. Z dobrymi rezultatami można używać go w piecach klas od 3. do 5. oraz rozwiązaniach rodzaju ecodesign. Stawiając na proponowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz paliwo z ziarnami, których średnica może wynosić od 5 do 25 milimetrów. Całość jest pakowana w trwałe, łatwe w przechowywaniu worki zawierające 25 kg towaru, które są jednocześnie niewymagające w przewożeniu. W naszym sklepie dostępny jest wydajny opał w różnorodnych rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się pomiędzy poszczególnymi propozycjami liczbą dostarczanych kalorii ciepła, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedna kwestia pozostaje taka sama w każdym przypadku – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Imielin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie jakości rozwiązań, którą potwierdzają cenieni oraz zaufani dostawcy oraz specjalne oznaczenia obecne na produkcie, poświadczające o składzie oraz strukturze materiału,

  • wygodny dowóz – ekogroszek workowany jest łatwy oraz szybki w transporcie do i z pojazdu, co jednocześnie wywiera korzystny efekt na tempo przesyłki dokładnie do wskazanego miejsca,

  • organizacja – oferowany przez naszą firmę ekogroszek jest prosty i schludny w składowaniu, dzięki umieszczeniu produktu w polipropylenowych, odpornych na rozdarcia workach, które możesz umieścić zarówno w ciepłowni, jak i na podwórku,

  • możliwość wygodnego racjonowania zapewniana przez odpowiednio określoną ilość i masę innowacyjnego paliwa węglowego, które z łatwością znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Imielinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Imielin

W firmie SAM-BUD-ROL od dziesiątek lat oferujemy naszym klientom świetnej jakości paliwo, zalecane do budynków mieszkalnych, zakładów przemysłowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz asortyment, w obrębie którego znajdziesz na przykład ekogroszek workowany oferowany w mieście Imielin i okolicach, został przygotowany przede wszystkim z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw chcących skorzystać z efektywnego, współpracującego z większością kotłów nowoczesnego materiału opałowego.

Zamówienie nowoczesnego materiału opałowego prosto od producenta to również wydajny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest bardzo korzystna, a do tego sam materiał opałowy należy do grupy ekonomicznych. Naturalnie, zapewniamy nie tylko atrakcyjny koszt produktu, ale przy tym świetną jakość i skuteczność. Dzięki temu każdy ekogroszek współgra z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Idealnym dowodem rewelacyjnej klasy ekogroszku oferowanego w Imielinie są różnorodne badania, podkreślające jego znakomite szczegóły techniczne i właściwości. U nas masz pewność co do jakości towaru – każdy z produktów zawiera na worku kluczowe informacje na temat zawartości popiołu, siarki czy wilgoci, wartości opałowej oraz spiekalności. W efekcie nie musisz się niepokoić, że w trakcie ogrzewania będą wydzielane spore ilości szkodliwych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą powodować uszkodzenia pieca. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w danym budynku.

Ekogroszek Imielin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek