Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Siewierz

Interesuje Cię użycie ekogroszku workowanego w Siewierzu? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! SAM-BUD-ROL od ponad 30 lat funkcjonuje w sektorze opału, podczas których zdołaliśmy zyskać nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, ale również szacunek klientów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się zainicjować samodzielne wytwarzanie najnowocześniejszego opału, charakteryzującego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną ceną. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek dostępny w Siewierzu poleca się do większości kotłów, a bogaty wybór sprzedawanych produktów daje pewność, że z łatwością wybierzesz opał dostosowany do Twoich wymagań i potrzeb oraz wariantu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Siewierz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w mieście Siewierz i pobliskich miejscowościach, to zyskujące popularność źródło opału dedykowane szczególnie wymagającym klientom. Szczególnie polecamy jego zakup klientom, którzy chcą poznać możliwości wydajnego, korzystnego cenowo i wygodnego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, placówki firmy czy każdego budynku o innym zastosowaniu. Skupiamy się na tym, aby dostępny u nas ekogroszek zapewniał dużo ciepła, umożliwiając utrzymanie w pomieszczeniach idealnej temperatury.

Dodatkowo nasze materiały nadają się do użytku w piecach o różnej wielkości, przy czym do ich najistotniejszych zalet zalicza się świetna jakość i odpowiednie parametry techniczne, o które zadbaliśmy jako producent. Materiał spełnia wszystkie normy jakościowe, jest bezpieczny podczas ogrzewania, a dodatkowo nie musisz nadwyrężać indywidualnego czy firmowego portfela, żeby go nabyć. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie na 100% okaże się korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Siewierzu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego w mieście Siewierz, to oferowany w naszym sklepie materiał z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Nasz asortyment obejmuje w szczególności najnowocześniejsze paliwo węglowe w różnych typach. Wszystkie z nich wyróżniają się świetną wartością opałową, minimalną ilością popiołu wytwarzaną podczas użytkowania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do użytku w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz szansę nabyć materiał w dużych, pojemnych opakowaniach o objętości 25 kg, bez przepłacania – zapewniamy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku tworzonego przez naszą firmę idzie w parze ze świetnym standardem, przez co nie musisz iść na kompromis pomiędzy odpowiednimi wartościami parametrów a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Siewierz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wysokiej jakości – jako specjaliści w kwestii ekogroszku możemy zagwarantować najwyższe standardy produktów, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i skład konkretnego produktu.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszej ofercie opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania w kotłowni czy na podwórku.

  • Łatwość porcjowania – paliwo dostarczamy w workach o wadze, która umożliwia bezproblemowe umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Szybki transport – nasza oferta to nie tylko proste i komfortowe przechowywanie, lecz także prosty, szybki transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach masz możliwość z łatwością przenieść je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Siewierzu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Siewierz

Chcąc spełnić wymagania klientów, którzy chcą skorzystać z wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Siewierz i okolicach, stworzyliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę innowacyjnego materiału opałowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjnymi kosztami. Cena ekogroszku produkowanego przez nas należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w kraju, przy czym wszystkie kwestie dotyczące produkcji zostały zachowane.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, ma kluczowe poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealny dowód na to, że materiał opałowy w SAM-BUD-ROL odznacza się wysoką klasą w porównaniu do innych propozycji obecnych na rynku. To nie koniec – możesz bez wahania wykorzystywać produkty w większości pieców, nie obawiając się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki użytkowaniu naszego ekogroszku dostępnego w Siewierzu zmniejszysz koszt ogrzewania budynku, przy tym gwarantując żądaną temperaturę w całym wnętrzu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy także o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Na etapie spalania nie wytwarza dymu i większych ilości toksycznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego substancji. Przez to możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli interesuje Cię nabycie nowoczesnego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Siewierz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek