Ekogroszek workowany Radlin

Interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego w Radlinie? Świetnie się składa – zachęcamy do zapoznania się z detalami naszej aktualnej oferty! SAM-BUD-ROL od więcej niż 30 lat działa w sektorze opału, a przez ten czas zdołaliśmy wypracować nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, ale również zaufanie klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by podjąć własną produkcję innowacyjnego opału, charakteryzującego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i przystępną ceną. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek dostępny w mieście Radlin jest polecany do większości kotłów, przy czym różnorodność obecnych produktów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz materiał dopasowany do swoich oczekiwań i możliwości oraz wariantu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Radlin

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w mieście Radlin i pobliskich miejscowościach, to innowacyjne źródło ciepła dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Przede wszystkim polecamy jego wykorzystanie klientom, którzy szukają wydajnego, opłacalnego i wygodnego opału do ogrzewania domu, placówki firmy lub każdego miejsca o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby dostępny u nas ekogroszek workowany generował dużo ciepła i pozwalał na utrzymanie we wnętrzu optymalnej temperatury.

Ponadto dostępne w naszym sklepie rozwiązania są odpowiednie do wykorzystania w piecach o praktycznie dowolnych gabarytach, a ich największą zaletą jest doskonała jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, które zapewniamy jako producent. Opał spełnia wszystkie wymagania prawne, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a do tego nie musisz nadwyrężać osobistego lub firmowego portfela, żeby go kupić. Cena ekogroszku w w naszej firmie z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Radlinie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego w Radlinie, to oferowany w naszym sklepie produkt na pewno sprosta Twoim wymaganiom. Nasz asortyment zawiera w szczególności najnowocześniejsze paliwo węglowe w czterech typach. Każde z nich charakteryzuje się świetną wartością opałową, niewielką zawartością popiołu wytwarzaną w czasie spalania oraz zawartością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do wykorzystania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz możliwość zamówić go w dużych, ekonomicznych workach o masie 25 kg, nie przepłacając – sprzedajemy paliwo na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach zakupu. Niska cena ekogroszku produkcji SAM-BUD-ROL łączy się z wysoką jakością, co sprawia, że nie musisz wybierać pomiędzy znakomitymi wartościami parametrów a korzystnymi opłatami.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetny standard produkcji – jako producent ekogroszku opałowego możemy zagwarantować doskonałe standardy paliwa, o których możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki danego produktu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – obecny w naszym asortymencie opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę magazynowania przy kotle czy na podwórku.

  • Prostota dozowania – paliwo dostarczamy w workach o wadze, która umożliwia bezproblemowe umieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Łatwy transport – nasze materiały to nie tylko łatwe i czyste magazynowanie, ale też łatwy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach masz możliwość wygodnie przenieść je do samochodu dostawczego.

Ekogroszek workowany w Radlinie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Radlin

Chcąc spełnić wymagania klientów, którzy poszukują wysokiej klasy ekogroszku workowanego w Radlinie i okolicach, stworzyliśmy w naszej firmie szeroką ofertę innowacyjnego materiału opałowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi, a przy tym korzystnymi cenami. Cena ekogroszku produkowanego przez nas jest jedną z najlepszych w kraju, przy czym wszystkie kwestie dotyczące produkcji zostały zachowane.

Sprzedawany węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi wymogami prawnymi, uzyskał niezbędne certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealny dowód na to, że opał w SAM-BUD-ROL wyróżnia się świetną jakością na tle konkurencyjnych pozycji obecnych w Polsce. To nie koniec – możesz bezpiecznie używać materiały w większości kotłów, nie martwiąc się o defekty urządzenia grzewczego. Dzięki użytkowaniu naszego ekogroszku zapewnianego w mieście Radlin obniżysz opłaty za ogrzewanie budynku, dodatkowo zapewniając optymalną temperaturę w całym wnętrzu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy też o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. Podczas spalania nie wytwarza dymu i większych ilości niebezpiecznych, groźnych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Przez to możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany użyciem naszego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

ŁazyŁaziska GórneŻarkiWisłaPoręba