Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żarki

Interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w mieście Żarki? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej obecnej oferty! Nasza firma od przeszło trzech dekad funkcjonuje w rynku paliw opałowych, podczas których udało nam się wypracować nie tylko niezwykle istotne kompetencje, lecz także uznanie klientów. Dzięki temu postanowiliśmy rozpocząć wytwarzanie na własny rachunek nowoczesnego opału, odznaczającego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i korzystną proporcją ceny do jakości. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek dostępny w mieście Żarki jest odpowiedni do dowolnych rodzajów kotłów, z kolei różnorodność sprzedawanych produktów sprawia, że z łatwością wybierzesz materiał idealny do Twoich wymagań i możliwości oraz typu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żarki

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Żarki i pobliskich miejscowościach, to innowacyjne paliwo węglowe przeznaczone szczególnie wymagającym klientom. Przede wszystkim zalecamy jego kupno tym, którzy chcą poznać możliwości efektywnego energetycznie, opłacalnego oraz prostego w użytkowaniu sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura czy każdego budynku o innym charakterze. Przykładamy wielką wagę, aby dostępny w naszym sklepie ekogroszek generował dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie w pomieszczeniach optymalnej temperatury.

Ponadto nasze rozwiązania nadają się do użycia w kotłach o różnych gabarytach, a do ich najważniejszych zalet należy doskonała jakość i odpowiednie parametry, które zapewniamy jako producent. Opał spełnia obowiązujące wymagania prawne, jest bezpieczny w czasie używania, a dodatkowo nie ma potrzeby nadwyrężać osobistego lub firmowego budżetu, aby go nabyć. Nasza cena ekogroszku na 100% przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Żarkach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w Żarkach, to obecny w naszej ofercie opał zdecydowanie sprosta Twoim wymaganiom. Nasz asortyment obejmuje w szczególności najnowocześniejsze materiały opałowe z węgla w różnych typach. Wszystkie wyróżniają się korzystną wartością opałową, minimalną zawartością pozostałości wytwarzanych podczas użytkowania i zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest dostosowany do wykorzystania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie możesz zakupić paliwo w dużych, wygodnych opakowaniach o objętości 25 kg, nie przepłacając – sprzedajemy paliwo na naprawdę atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku dostępnego w SAM-BUD-ROL łączy się z wysoką jakością, co sprawia, że nie musisz wahać się pomiędzy znakomitymi wartościami parametrów a niskimi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Żarki)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja doskonałej jakości – jako wytwórca ekogroszku możemy zapewnić doskonałe standardy paliwa, o czym możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki konkretnego materiału.

  • Ułatwienie zachowania porządku – obecny w naszym sklepie materiał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort magazynowania w kotłowni czy na podwórku.

  • Prostota dozowania – opał sprzedajemy w workach o pojemności, która umożliwia proste zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Bezproblemowy transport – nasze materiały to nie tylko bezproblemowe i higieniczne magazynowanie, lecz również łatwy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach masz możliwość wygodnie przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Żarkach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żarki

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy szukają dobrego ekogroszku workowanego w mieście Żarki i sąsiednich miejscowościach, przygotowaliśmy w naszym sklepie zróżnicowany asortyment nowoczesnego opału. U nas znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, a przy tym atrakcyjnymi cenami. Cena ekogroszku produkowanego przez SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku, przy czym wszystkie standardy produkcji stoją na najwyższym poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, ma najważniejsze atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealne potwierdzenie, że opał w SAM-BUD-ROL odznacza się wysoką jakością w stosunku do pozostałych pozycji dostępnych na rynku. Co więcej, możesz bez problemu wykorzystywać produkty w większości pieców, nie obawiając się o niesprawność urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku dostępnego w mieście Żarki zmniejszysz opłaty za ogrzewanie budynku, przy tym utrzymując żądaną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. W trakcie spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, szkodliwych dla przyrody chemikaliów. Dzięki temu możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli interesuje Cię nabycie naszego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Żarki - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek