Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czeladź

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w Czeladzi? Dobrze trafiłeś – serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty, która zawiera wydajne materiały opałowe w rewelacyjnej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad specjalizujemy się w przetwarzaniu oraz dostarczaniu znakomitej jakości materiałów opałowych, przez co udało nam się zdobyć kredyt zaufania wielu klientów prywatnych i firmowych z całej Polski. W naszej obecnej ofercie znajdziesz głównie ekogroszek workowany, dostępny nie tylko w mieście Czeladź, ale także wielu innych miastach w całym kraju. Co więcej, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, udostępniamy różne odmiany innowacyjnych paliw węglowych, których wysoka klasa współgra z atrakcyjną ceną. Zapraszamy do przeanalizowania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czeladź

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Czeladź i pobliskich miejscowościach to zdecydowanie wybór trafiający w oczekiwania wyjątkowo wymagających klientów, którzy poszukują nowoczesnego i wydajnego paliwa. Dostępne w naszej ofercie produkty doskonale nadają się do ogrzewania nie tylko domów prywatnych, ale też miejsc o innym przeznaczeniu – siedzib firm, hal magazynowych itp. Z powodzeniem można postawić na węgiel ekogroszek w różnych gabarytów piecach, z pełną świadomością, że wyprodukowane ciepło zapewni prawidłową temperaturę w każdym pokoju.

To jednak nie koniec! Dzięki własnej produkcji mamy szansę sprzedawać wydajny i najwyższej jakości węgiel w świetnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży. Dzięki temu masz szansę postawić na wydajny, doceniany przez użytkowników i zgodny z wszystkimi wymogami produkt bez rujnowania osobistego czy firmowego majątku. Z wykorzystaniem naszego ekogroszku zmniejszysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Czeladzi

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Czeladź i okolicach charakteryzuje się przede wszystkim wysoką liczbą produkowanych kalorii ciepła i minimalną ilością pozostałości powstającą podczas spalania. Z dobrymi rezultatami można używać go w kotłach klasy 3., 4. i 5. oraz sprzętach typu ecodesign. Kupując proponowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz opał z ziarnami, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 milimetrów. Całość jest pakowana w odporne na uszkodzenia, dogodne w przechowywaniu worki zawierające 25 kg materiału, które są także niewymagające w przewożeniu. W naszym sklepie możesz znaleźć wydajny materiał w kilku wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się od siebie ilością produkowanego ciepła, zdolnością spiekania i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedna kwestia pozostaje taka sama w każdym przypadku – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Czeladź)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję jakości produktów, którą zapewniają cenieni i godni zaufania dostawcy oraz specjalne certyfikaty widoczne na produkcie, które informują o kompozycji oraz strukturze materiału,

  • łatwy transport – ekogroszek workowany jest łatwy oraz szybki podczas przenoszenia do i z pojazdu, co automatycznie przekłada się na tempo dowozu dokładnie pod określony adres,

  • organizacja – dostępny u nas ekogroszek jest prosty i schludny w przechowywaniu, ze względu na umieszczenie produktu w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które można umieścić zarówno w ciepłowni, jak i na podwórku,

  • opcja wygodnego dozowania zapewniana przez odpowiednio odmierzoną ilość i masę nowoczesnego paliwa węglowego, które z pewnością mieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Czeladzi
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czeladź

W SAM-BUD-ROL od dziesiątek lat zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości paliwo, zalecane do domów, fabryk czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz bogaty wybór produktów, w którym znajduje się między innymi ekogroszek workowany dostępny w mieście Czeladź i okolicach, przygotowaliśmy szczególnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw chcących skorzystać z wydajnego, kompatybilnego z niemal wszystkimi kotłami innowacyjnego materiału opałowego.

Zakup wydajnego paliwa węglowego prosto od producenta to także doskonały sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest zdecydowanie atrakcyjna, a jednocześnie sam materiał opałowy jest zaliczany do rozwiązań ekonomicznych. Naturalnie, zapewniamy nie tylko atrakcyjny koszt opału, ale także świetną jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek opałowy jest zgodny z obowiązującymi regulacjami.

Najlepszym potwierdzeniem wysokiej klasy ekogroszku oferowanego w mieście Czeladź są liczne autoryzacje, podkreślające jego znakomite parametry i właściwości. U nas nie ma mowy o ryzyku – każdy element oferty zawiera na opakowaniu szczegółowe dane w kwestii proporcji popiołu, siarki czy wilgoci, ilości produkowanego ciepła oraz spiekalności. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że w trakcie ogrzewania wytworzą się znaczne ilości niekorzystnych substancji, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła grzewczego. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie odpowiednią temperaturę w swoim budynku.

Ekogroszek Czeladź - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek