Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mysłowice

Przy wyborze produktu do ogrzewania, warto patrzeć nie tylko na finanse, ale także na wysokiej jakości opał, który gwarantuje długo utrzymujące się ciepło oraz wysoką kaloryczność surowca. Gwarantujemy, że ekogroszek workowany w Mysłowicach kupiony przez SAM-BUD-ROL to nie tylko świetny wybór, ale także pewność, że Twój dom będzie zawsze wystarczająco ciepły. Nasz produkt został doceniony przez kilka instytutów badających jakość oraz ma dopuszczenie do sprzedaży i spalania na terenie całego naszego kraju. Jest to nowoczesne paliwo węglowe, które jest bardzo wydajne oraz z łatwością się je rozpala i przez długi czas utrzymuje ciepło w piecu. Ekogroszek w Mysłowicach możesz zamówić już teraz w naszej firmie i cieszyć się wysokiej jakości surowcem opałowym.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mysłowice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Sprzedawany przez nasz sklep opał to wysokogatunkowe ziarna węgla z wysoką wartością energetyczną, które pozostawiają po sobie bardzo mało popiołu. Nasz węgiel ekogroszek to wysokiej klasy produkt, który jest polecany przez naszych stałych klientów, którzy mają bardzo wysokie wymagania. Ceny ekogroszku SAM-BUD-ROL są odpowiednio dostosowane do jakości oferowanego produktu.

Zawsze inwestujemy w najlepsze rozwiązania i oferujemy opał tylko najlepszej jakości, z którego będą zadowoleni wszyscy nasi klienci. Proponowany przez nas ekogroszek w Mysłowicach i w okolicach to świetny wybór, z którego z pewnością będziesz zadowolony.

Najlepszy ekogroszek w Mysłowicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Przy rozmowie o naszym ekogroszku dostępnym na terenie Mysłowic oraz w ich okolicach warto wspomnieć o parametrach surowca, które pozwalają na łatwe rozpalanie oraz bardzo długie utrzymywanie ciepła. Przy wyborze prawidłowego surowca należy kierować się nie tylko ceną, ale także jego wydajnością, bo tylko ona gwarantuje skuteczne ogrzanie każdego z pomieszczeń. W każdym worku polipropylenowym znajdują się najlepszej jakości ziarna ekogroszku w rozmiarze od 5 do 25 milimetrów, a zawartość popiołu zamyka się jedynie w 9% w wariancie COMFORT. Do tego warto dodać, że oferowany przez nas surowiec można bezpiecznie spalać w kotłach klasy 3 lub 4, ale jeżeli jesteś właścicielem pieca klasy 5 lub spełniającego wymagania Ecodesign, to nasz produkt jest wręcz idealnie do nich stworzony. Ekogroszek od SAM-BUD-ROL to wybór, którego nie pożałujesz i z pewnością zamówisz go także w kolejnych sezonach.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Mysłowice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Taki produkt można znacznie łatwiej transportować w worku polipropylenowych, a jego wytrzymałość pozwala na łatwe przenoszenia z miejsca na miejsce, a także otwieranie lub zamykanie podczas dorzucania do pieca.

  • Ważny jest też aspekt czystości, który zapewniają nasze worki. Twój ekogroszek nie będzie się już nigdy walał po podłodze kotłowni lub podwórka, narażony na wilgoć, a także nie uświadczysz nigdzie pyłu węglowego.

  • Z naszymi workami znacznie łatwiej będzie Ci też dorzucać ekogroszek do komory opałowej i możesz go z łatwością podsunąć pod same drzwiczki. Proponowana przez nas waga 25 kilogramów jest idealnie dozowana do większości komór spotykanych w piecach grzewczych.

  • Z etykiety na naszym worku dowiesz się też szczegółowych informacji, które z pewnością pomogą Ci przy rozpalaniu, a także wyjaśnią dokładny skład naszego ekogroszku. Dowiesz się też jakie normy powinien spełniać surowiec grzewczy, żeby można go było spalać w polskich piecach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Mysłowicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mysłowice

Warto skorzystać z oferty sprawdzonych dystrybutorów i kupować opał do ogrzewania z pewnych źródeł. Nasze nowoczesne paliwo węglowe z pewnością sprawdzi się w Twoim piecu. Jest ono nie tylko dobrym wyborem, ale także skutecznie ogrzeje Twoje wszystkie pomieszczenia w domu. Ten wysokowydajny produkt sprawdzi się w wielu rodzajach pieców grzewczych. Zamów już teraz sprawdzony opał do ogrzewania domu od SAM-BUD-ROL.

Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem i możemy się pochwalić bardzo atrakcyjną ofertą, która jest stworzona idealnie dla Ciebie. W przypadku pytań na temat naszych usług, opałów, a także specyfikacji ekogroszku, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz doświadczony pracownik z przyjemnością odpowie na każde pytanie, a także wyjaśni, dlaczego ekogroszek SAM-BUD-ROL jest najlepszym sposobem na skuteczne ogrzewanie budynku zimą. Zapraszamy serdecznie i gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze swojego nowego paliwa ogrzewającego dom.

Ekogroszek Mysłowice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek