Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wilamowice

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w mieście Wilamowice? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z detalami naszej aktualnej oferty! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku działa w sektorze materiałów opałowych, podczas których mogliśmy wypracować nie tylko cenne doświadczenie, ale również uznanie klientów. Dzięki temu zdecydowaliśmy się podjąć samodzielne wytwarzanie nowoczesnego opału, wyróżniającego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i korzystną ceną. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek dostępny w mieście Wilamowice sprawdzi się jako opał do niemal wszystkich rodzajów kotłów, z kolei różnorodność dostępnych produktów gwarantuje, że bez wysiłku wybierzesz materiał idealny do swoich oczekiwań i możliwości oraz wariantu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wilamowice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w Wilamowicach i okolicach, to zyskujące popularność źródło opału stworzone z myślą o klientach o szczególnych potrzebach. Przede wszystkim polecamy jego kupno tym, którzy potrzebują efektywnego, opłacalnego i prostego w wykorzystaniu opału do ogrzewania domu jednorodzinnego, placówki firmy lub dowolnego miejsca o innym zastosowaniu. Skupiamy się na tym, aby sprzedawany ekogroszek produkował sporo ciepła i pozwalał na utrzymanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury.

Co więcej, nasze rozwiązania nadają się do użycia w kotłach o każdej wielkości, a do ich najważniejszych plusów zalicza się wysoka jakość i odpowiednie szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Opał spełnia wszelkie wytyczne prawne, jest bezpieczny podczas użytkowania, a przy tym nie ma potrzeby nadwyrężać osobistego czy firmowego budżetu, aby go kupić. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Wilamowicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię nabycie ekogroszku workowanego w Wilamowicach, to dostępny w naszym asortymencie materiał zdecydowanie spełni Twoje potrzeby. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim nowoczesne materiały opałowe z węgla w różnych wariantach. Wszystkie charakteryzują się świetną wartością opałową, minimalną zawartością pozostałości wytwarzanych w czasie spalania oraz zawartością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do użytkowania w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas możesz zakupić go w dużych, ekonomicznych workach o objętości 25 kg, nie przepłacając – sprzedajemy opał na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku produkowanego przez nasze przedsiębiorstwo łączy się z wysoką klasą, co sprawia, że nie musisz iść na kompromis między znakomitymi parametrami a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wilamowice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetny standard produkcji – jako producent ekogroszku opałowego możemy zagwarantować doskonałe standardy paliwa, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich właściwości i skład danego paliwa.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszym asortymencie opał jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu przy kotle lub na zewnątrz.

  • Łatwość dawkowania – opał dostarczamy w workach o pojemności umożliwiającej proste umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Bezproblemowy transport – nasz ekogroszek to nie tylko proste i czyste przechowywanie, lecz także łatwy, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie materiałów w workach masz możliwość bez trudności przetransportować je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wilamowicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wilamowice

W celu spełnienia oczekiwań klientów, którzy chcą skorzystać z świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w Wilamowicach i pobliskich miejscowościach, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroki wybór innowacyjnego materiału opałowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które charakteryzują się znakomitymi parametrami i korzystnymi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie standardy zostały zachowane.

Sprzedawany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi normami, uzyskał najważniejsze certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealny dowód na to, że materiał opałowy w naszym sklepie wyróżnia się wysoką klasą w porównaniu do pozostałych propozycji obecnych w Polsce. Dodatkowo możesz bezpiecznie używać produkty w większości kotłów, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki użytkowaniu naszego ekogroszku sprzedawanego w mieście Wilamowice obniżysz koszt ogrzewania budynku, przy tym utrzymując żądaną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy także o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Podczas spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości trujących, niekorzystnych dla przyrody związków chemicznych. Przez to możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany użyciem wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Wilamowice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek