Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krzepice

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w mieście Krzepice? Świetnie się składa – zapraszamy do poznania naszego asortymentu! Nasza firma już od więcej niż trzech dekad operuje w rynku opału, a przez ten czas mogliśmy wypracować nie tylko cenne kompetencje, ale także zaufanie klientów. Z tego powodu postanowiliśmy rozpocząć samodzielne wytwarzanie najnowocześniejszego opału, charakteryzującego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszej ofercie ekogroszek oferowany w Krzepicach sprawdzi się jako opał do większości pieców, z kolei różnorodność obecnych produktów daje pewność, że z łatwością wybierzesz opał idealny do swoich oczekiwań i możliwości oraz typu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krzepice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Krzepice i sąsiednich miejscowościach, to nowoczesne źródło opału dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Szczególnie zalecamy jego wykorzystanie klientom, którzy szukają efektywnego, opłacalnego oraz komfortowego sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki firmy czy każdego miejsca o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby sprzedawany węgiel ekogroszek zapewniał sporo ciepła i umożliwiał utrzymanie w pomieszczeniach oczekiwanej temperatury.

Dodatkowo nasze materiały są przeznaczone do użycia w piecach o jakichkolwiek gabarytach, przy czym ich najważniejszą zaletą jest doskonała jakość i dobre szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Paliwo spełnia obowiązujące wymagania prawne, jest bezpieczny w czasie ogrzewania, a przy tym nie ma potrzeby naciągać osobistego lub firmowego portfela, żeby go kupić. Nasza cena ekogroszku na 100% Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Krzepicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Krzepice, to dostępny w naszej ofercie materiał zdecydowanie stanie na wysokości zadania. Nasza firma oferuje w szczególności innowacyjne paliwo węglowe w różnych rodzajach. Każde z nich odznacza się korzystną ilością wytwarzanej energii, minimalną ilością popiołu wytwarzaną podczas użytkowania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do użytku w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej firmie masz szansę zamówić go w sporych, pojemnych opakowaniach o objętości 25 kg, w korzystnej cenie – oferujemy paliwo na naprawdę atrakcyjnych warunkach zakupu. Niska cena ekogroszku dostępnego w naszą firmę łączy się ze świetną jakością, dzięki czemu nie musisz iść na kompromis między odpowiednimi parametrami a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Krzepice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetny standard produkcji – jako wytwórca ekogroszku możemy zagwarantować najwyższe standardy paliwa, o czym możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich właściwości i składniki konkretnego produktu.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszym asortymencie materiał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę magazynowania w kotłowni lub na podwórku.

  • Prostota dawkowania – opał sprzedajemy w workach o wadze, która umożliwia bezproblemowe przeniesienie go do podajnika opału.

  • Bezproblemowy transport – nasze materiały to nie tylko proste i higieniczne przechowywanie, lecz też łatwy, szybki transport. Ze względu na umieszczenie ziaren w workach możesz wygodnie przetransportować je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Krzepicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krzepice

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy szukają dobrego ekogroszku workowanego w Krzepicach i okolicach, przyszykowaliśmy w naszej firmie szeroki wybór nowoczesnego paliwa węglowego. W naszym sklepie znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które cechują się znakomitymi parametrami oraz atrakcyjnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najlepszych na rynku, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie kwestie dotyczące produkcji stoją na najwyższym poziomie.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi wymaganiami prawnymi, zdobył wymagane certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że materiał opałowy w SAM-BUD-ROL charakteryzuje się najwyższą klasą na tle pozostałych produktów dostępnych w Polsce. Dodatkowo możesz bez problemu wykorzystywać produkty w większości kotłów, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku sprzedawanego w Krzepicach obniżysz koszt ogrzewania budynku, przy tym zapewniając wymaganą temperaturę w całym wnętrzu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy także o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. W trakcie spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości toksycznych, niekorzystnych dla środowiska związków chemicznych. W efekcie możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeśli interesuje Cię zakup wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Krzepice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek