Ekogroszek workowany Krzepice

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w mieście Krzepice? Świetnie się składa – zapraszamy do poznania naszego asortymentu! Nasza firma już od więcej niż trzech dekad operuje w rynku opału, a przez ten czas mogliśmy wypracować nie tylko cenne kompetencje, ale także zaufanie klientów. Z tego powodu postanowiliśmy rozpocząć samodzielne wytwarzanie najnowocześniejszego opału, charakteryzującego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszej ofercie ekogroszek oferowany w Krzepicach sprawdzi się jako opał do większości pieców, z kolei różnorodność obecnych produktów daje pewność, że z łatwością wybierzesz opał idealny do swoich oczekiwań i możliwości oraz typu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Krzepice

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Krzepice i sąsiednich miejscowościach, to nowoczesne źródło opału dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Szczególnie zalecamy jego wykorzystanie klientom, którzy szukają efektywnego, opłacalnego oraz komfortowego sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki firmy czy każdego miejsca o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby sprzedawany węgiel ekogroszek zapewniał sporo ciepła i umożliwiał utrzymanie w pomieszczeniach oczekiwanej temperatury.

Dodatkowo nasze materiały są przeznaczone do użycia w piecach o jakichkolwiek gabarytach, przy czym ich najważniejszą zaletą jest doskonała jakość i dobre szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Paliwo spełnia obowiązujące wymagania prawne, jest bezpieczny w czasie ogrzewania, a przy tym nie ma potrzeby naciągać osobistego lub firmowego portfela, żeby go kupić. Nasza cena ekogroszku na 100% Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Krzepicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Krzepice, to dostępny w naszej ofercie materiał zdecydowanie stanie na wysokości zadania. Nasza firma oferuje w szczególności innowacyjne paliwo węglowe w różnych rodzajach. Każde z nich odznacza się korzystną ilością wytwarzanej energii, minimalną ilością popiołu wytwarzaną podczas użytkowania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do użytku w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej firmie masz szansę zamówić go w sporych, pojemnych opakowaniach o objętości 25 kg, w korzystnej cenie – oferujemy paliwo na naprawdę atrakcyjnych warunkach zakupu. Niska cena ekogroszku dostępnego w naszą firmę łączy się ze świetną jakością, dzięki czemu nie musisz iść na kompromis między odpowiednimi parametrami a korzystnymi opłatami.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Krzepice)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetny standard produkcji – jako wytwórca ekogroszku możemy zagwarantować najwyższe standardy paliwa, o czym możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich właściwości i składniki konkretnego produktu.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszym asortymencie materiał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę magazynowania w kotłowni lub na podwórku.

  • Prostota dawkowania – opał sprzedajemy w workach o wadze, która umożliwia bezproblemowe przeniesienie go do podajnika opału.

  • Bezproblemowy transport – nasze materiały to nie tylko proste i higieniczne przechowywanie, lecz też łatwy, szybki transport. Ze względu na umieszczenie ziaren w workach możesz wygodnie przetransportować je do samochodu dostawczego.

Ekogroszek workowany w Krzepicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Krzepice

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy szukają dobrego ekogroszku workowanego w Krzepicach i okolicach, przyszykowaliśmy w naszej firmie szeroki wybór nowoczesnego paliwa węglowego. W naszym sklepie znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które cechują się znakomitymi parametrami oraz atrakcyjnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najlepszych na rynku, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie kwestie dotyczące produkcji stoją na najwyższym poziomie.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi wymaganiami prawnymi, zdobył wymagane certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że materiał opałowy w SAM-BUD-ROL charakteryzuje się najwyższą klasą na tle pozostałych produktów dostępnych w Polsce. Dodatkowo możesz bez problemu wykorzystywać produkty w większości kotłów, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku sprzedawanego w Krzepicach obniżysz koszt ogrzewania budynku, przy tym zapewniając wymaganą temperaturę w całym wnętrzu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy także o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. W trakcie spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości toksycznych, niekorzystnych dla środowiska związków chemicznych. W efekcie możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeśli interesuje Cię zakup wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Krzepice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.