Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dąbrowa Górnicza

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w Dąbrowie Górniczej? Dobrze się składa – serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, która zawiera nowoczesne materiały opałowe w atrakcyjnej cenie. W naszej firmie od ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu oraz dostarczaniu najwyższej klasy paliw węglowych, dzięki czemu udało nam się zdobyć uznanie licznych osób prywatnych oraz firm z różnych województw. W naszym aktualnym asortymencie znajdziesz przede wszystkim ekogroszek workowany, dostępny nie tylko w mieście Dąbrowa Górnicza, ale także różnych innych miejscach w kraju. Co więcej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, udostępniamy różnorodne rodzaje nowoczesnych materiałów opałowych, których doskonała jakość łączy się z atrakcyjną ceną. Zapraszamy do przeanalizowania zalet takiego rozwiązania!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dąbrowa Górnicza

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę w Dąbrowie Górniczej i pobliskich miejscowościach to zdecydowanie opał dla klientów o szczególnych potrzebach, którzy szukają nowoczesnego i wydajnego materiału opałowego. Obecne w naszym asortymencie produkty sprawdzą się w przypadku zaopatrywania w ciepło nie tylko budynków prywatnych, ale też innych miejsc – biur, hal magazynowych i tym podobnych. Śmiało można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnych rozmiarów piecach, z pełną świadomością, że wyprodukowane ciepło dostarczy prawidłową temperaturę w każdym pokoju.

Na tym jednak nie koniec! Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie sprzedawać wydajny i doskonałej jakości węgiel w rewelacyjnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży. Ze względu na ten fakt możesz zakupić sprawdzony, dobrze oceniany przez klientów i spełniający obowiązujące wymogi ekogroszek bez nadwyrężania rodzinnego czy służbowego budżetu. Korzystając z dostępnego u nas paliwa zminimalizujesz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Dąbrowie Górniczej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Dąbrowa Górnicza i okolicach wyróżnia się w największym stopniu niezwykle korzystną wartością opałową i niewielką ilością popiołu wytwarzaną w trakcie wykorzystania. Z powodzeniem można wykorzystywać nasze materiały opałowe w kotłach grzewczych klas od 3. do 5. oraz rozwiązaniach typu ecodesign. Stawiając na proponowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz paliwo z ziarnami, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony materiał jest ładowany w wytrzymałe, wygodne w przechowywaniu worki o pojemności 25 kg, które są także bezproblemowe w przewożeniu. W naszej ofercie możesz znaleźć wydajny opał w kilku wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wydajnością, zdolnością spiekania i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedna kwestia pozostaje bez zmian – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dąbrowa Górnicza)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję jakości rozwiązań, za którą odpowiadają cenieni oraz sprawdzeni dostawcy, a także ściśle określone atesty widoczne na workach, które informują o wydajności oraz strukturze paliwa,

  • bezproblemowy przewóz – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany, a także szybki w przenoszeniu do i z samochodu, co automatycznie wywiera korzystny efekt na szybkość dowozu prosto pod wskazany adres,

  • porządek – nasz materiał opałowy jest prosty i schludny w składowaniu, ze względu na umieszczenie produktu w polipropylenowych, trwałych workach, które mogą być przechowywane nie tylko w kotłowni, ale także na podwórku,

  • możliwość łatwego dawkowania zapewniana ze względu na dokładnie określoną ilość i masę innowacyjnego paliwa węglowego, które bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dąbrowie Górniczej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dąbrowa Górnicza

W firmie SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad oferujemy naszym klientom rewelacyjnej jakości paliwo, odpowiednie do domów jednorodzinnych, zakładów przemysłowych czy biur. Nasz sklep internetowy, w którym znajduje się między innymi ekogroszek workowany oferowany w Dąbrowie Górniczej i okolicach, został przygotowany przede wszystkim z myślą o klientach indywidualnych i firmowych szukających wydajnego, współpracującego z kotłami różnych kategorii nowoczesnego paliwa węglowego.

Zakup innowacyjnego paliwa węglowego wprost od firmy, która zajmuje się także wytwórstwem, to jednocześnie znakomity sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest zdecydowanie atrakcyjna, a przy tym sam opał jest zaliczany do grupy ekonomicznych. Oczywiście, gwarantujemy nie tylko atrakcyjny koszt opału, ale także doskonałą jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi regulacjami.

Najlepszym potwierdzeniem rewelacyjnej klasy ekogroszku sprzedawanego przez naszą firmę w Dąbrowie Górniczej są liczne autoryzacje, podkreślające jego pierwszorzędne parametry i własności. Stawiając na nasze usługi, nie kupujesz kota w worku – każdy element oferty zawiera na opakowaniu szczegółowe informacje w kwestii zawartości zawartości po spalaniu, siarki czy wilgoci, wartości opałowej oraz zdolności spiekania. Dzięki temu nie musisz się niepokoić, że podczas korzystania z opału wytworzą się znaczne ilości szkodliwych substancji czy popiół, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie wymagany poziom temperatury w określonym budynku.

Ekogroszek Dąbrowa Górnicza - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek