Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczekociny

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w Szczekocinach? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zagłębienia się w szczegóły dostępnych u nas produktów! SAM-BUD-ROL już od ponad trzech dekad działa w rynku opału, a dzięki długiej obecności na rynku zdołaliśmy zyskać nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, ale też zaufanie klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by podjąć własną produkcję nowoczesnego materiału opałowego, cechującego się efektywnością energetyczną, jakością i przystępną ceną. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek dostępny w mieście Szczekociny poleca się do większości rodzajów kotłów, a bogaty wybór obecnych produktów gwarantuje, że bez problemu wybierzesz produkt idealny do swoich wymagań i potrzeb oraz wariantu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczekociny

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Szczekociny i pobliskich miejscowościach, to zyskujące popularność paliwo węglowe stworzone z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach. W szczególności polecamy jego użytkowanie osobom, które chcą skorzystać z wydajnego, opłacalnego i komfortowego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy każdego budynku o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby sprzedawany ekogroszek zapewniał dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie we wnętrzu optymalnej temperatury.

Dodatkowo dostępne w naszej ofercie rozwiązania są odpowiednie do wykorzystania w kotłach o jakichkolwiek gabarytach, a do ich najważniejszych plusów zalicza się wysoka jakość i dobre szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako producent. Ekogroszek spełnia obowiązujące wymagania prawne, jest bezpieczny w trakcie ogrzewania, a co najważniejsze – nie musisz nadwyrężać osobistego lub firmowego budżetu, aby go nabyć. Nasza cena ekogroszku na 100% Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Szczekocinach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego w Szczekocinach, to dostępny w naszym asortymencie produkt zdecydowanie stanie na wysokości zadania. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim najnowocześniejsze materiały opałowe z węgla w czterech rodzajach. Wszystkie z nich cechują się wysoką wartością opałową, niewielką zawartością popiołu wytwarzaną w trakcie użytkowania i zawartością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dopasowany do użytku w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej firmie masz możliwość zamówić paliwo w sporych, ekonomicznych opakowaniach o masie 25 kg, w korzystnej cenie – oferujemy opał na niezwykle atrakcyjnych warunkach kupna. Świetna cena ekogroszku dostępnego w SAM-BUD-ROL łączy się ze świetnym standardem, dzięki czemu nie musisz wybierać między znakomitymi parametrami a atrakcyjnym kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szczekociny)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wysokiej jakości – jako specjaliści w kwestii ekogroszku opałowego możemy zagwarantować najwyższe standardy opału, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich parametry i skład konkretnego wariantu.

  • Utrzymanie porządku – dostępny u nas ekogroszek jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu w kotłowni lub na podwórku.

  • Łatwość porcjowania – materiał dostarczamy w workach o wadze, która pozwala na proste zmieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Szybki transport – nasza oferta to nie tylko proste i higieniczne magazynowanie, lecz również prosty, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach masz możliwość wygodnie przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szczekocinach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczekociny

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy szukają świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w mieście Szczekociny i okolicach, przyszykowaliśmy w naszym sklepie szeroki wybór nowoczesnego materiału opałowego. U nas znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które wyróżniają się doskonałymi parametrami oraz korzystnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku produkowanego przez naszą firmę jest jedną z najlepszych w Polsce, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie kwestie dotyczące produkcji stoją na odpowiednim poziomie.

Dostępny u nas węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące przepisy, uzyskał wymagane poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepsze potwierdzenie, że nasze paliwo wyróżnia się świetną jakością w stosunku do pozostałych propozycji dostępnych na rynku. Co więcej, możesz bezpiecznie używać produkty w większości pieców, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku dostępnego w Szczekocinach zmniejszysz opłaty za ogrzewanie budynku, przy tym gwarantując wymaganą temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Na etapie spalania nie produkuje dymu i większych ilości trujących, szkodliwych dla otoczenia naturalnego związków chemicznych. Przez to możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie przykładając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeżeli interesuje Cię zakup naszego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Szczekociny - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek