Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zawiercie

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Zawiercie? W takim przypadku zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która zawiera nowoczesne paliwo węglowe w korzystnej cenie. W SAM-BUD-ROL już ponad 30 lat specjalizujemy się w wytwarzaniu oraz dostarczaniu najwyższej jakości materiałów opałowych, przez co zdołaliśmy wypracować uznanie tysięcy osób prywatnych oraz firm z całej Polski. Aktualnie znajdziesz u nas w szczególności ekogroszek workowany, sprzedawany zarówno w Zawierciu, jak i różnych pozostałych miastach w całym kraju. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, udostępniamy różnorodne rodzaje innowacyjnych paliw węglowych, których świetna klasa idzie w parze z przystępną ceną. Zachęcamy do poznania korzyści!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zawiercie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Zawiercie i okolicach to zdecydowanie opał dla najbardziej wymagających klientów, którzy szukają nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Obecne w naszej ofercie produkty sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko budynków prywatnych, ale także placówek o innym przeznaczeniu – siedzib firm, zakładów przemysłowych itp. Bez obaw można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnych rozmiarów kotłach, z poczuciem, że wytworzone ciepło zapewni prawidłową temperaturę w każdym pokoju.

To jeszcze nie wszystko! W roli producenta możemy zaoferować Ci efektywny i wysokiej klasy produkt w rewelacyjnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Dzięki temu możesz nabyć sprawdzony, ceniony przez użytkowników i spełniający wszelkie normy opał bez rujnowania osobistego albo firmowego budżetu. Korzystając z naszego opału zmniejszysz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Zawierciu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Zawiercie i okolicach wyróżnia się w największym stopniu niezwykle korzystną wartością opałową i małą ilością pozostałości powstającą w przebiegu spalania. Z powodzeniem można używać go w kotłach dowolnej klasy oraz sprzętach rodzaju ecodesign. Kupując oferowane paliwo ekogroszek, zyskujesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Całość jest pakowana w wytrzymałe, łatwe w przechowywaniu worki o pojemności 25 kg, które są przy tym niewymagające w przewożeniu. W naszym asortymencie znajduje się wydajny materiał w różnych wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wydajnością, spiekalnością i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedna kwestia pozostaje niezmienna – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Zawiercie)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy produktów, którą potwierdzają doceniani i zaufani producenci oraz specjalne atesty widoczne na produkcie, informujące o wydajności i strukturze paliwa,

  • dogodny transport – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany oraz szybki w transporcie do i z samochodu, co naturalnie przekłada się na sprawność dowozu prosto do klienta,

  • organizacja – nasz opał jest prosty i czysty w przechowywaniu, dzięki umieszczeniu materiału w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które mogą być przechowywane nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • opcja prostego racjonowania udostępniania przez precyzyjnie zmierzoną ilość i wagę efektywnego paliwa węglowego, które bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Zawierciu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zawiercie

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od dziesiątek lat sprzedajemy naszym klientom doskonałej klasy paliwo, odpowiednie do domów, fabryk czy placówek firm. Nasz bogaty wybór produktów, w obrębie którego znajdziesz między innymi ekogroszek workowany oferowany w Zawierciu i okolicach, przygotowaliśmy specjalnie z myślą o potrzebach użytkowników szukających wydajnego, współpracującego z kotłami grzewczymi różnych kategorii nowoczesnego materiału opałowego.

Zamówienie innowacyjnego materiału opałowego wprost od producenta to również korzystny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę jest niezwykle atrakcyjna, a do tego sam opał jest zaliczany do rozwiązań ekonomicznych. Rzecz jasna, zapewniamy nie tylko korzystny koszt opału, ale również doskonałą jakość i skuteczność. Dzięki temu dostępny u nas ekogroszek opałowy jest zgodny z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Perfekcyjnym dowodem wysokiej jakości ekogroszku sprzedawanego przez nas w Zawierciu są różnorodne certyfikaty, weryfikujące jego odpowiednie parametry i zawartość oraz skład. Stawiając na nasze usługi, nie kupujesz kota w worku – każdy element oferty ma umieszczone na opakowaniu najważniejsze dane na temat proporcji zawartości po spalaniu, siarki i wilgoci, wydajności oraz współczynnika spiekalności (RI). Dzięki temu nie musisz się niepokoić, że w trakcie spalania wytworzą się spore ilości niekorzystnych substancji czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła grzewczego. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie wymagany poziom temperatury w określonym budynku.

Ekogroszek Zawiercie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek