Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pszczyna

Szukasz ofert na ekogroszek w Pszczynie? W takim razie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której możesz znaleźć nowoczesne paliwo węglowe w rewelacyjnej cenie. W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad świadczymy usługi w produkcji oraz dostarczaniu wysokiej jakości materiałów opałowych, wskutek czego udało nam się zapracować na kredyt zaufania tysięcy klientów indywidualnych i firmowych z całej Polski. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz w szczególności ekogroszek workowany, dostępny nie tylko w Pszczynie, ale także wielu innych regionach w kraju. Co więcej, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, oferujemy różnorodne typy innowacyjnych materiałów opałowych, których świetna jakość idzie w parze z przystępną ceną. Zachęcamy do przeanalizowania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pszczyna

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Pszczynie i pobliskich miejscowościach to niewątpliwie opał skierowany do najbardziej wymagających osób, którzy szukają innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Dostępne w naszym asortymencie ekogroszki workowane sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko domów prywatnych, ale też placówek o innym charakterze – biur, hal magazynowych i tym podobnych. Śmiało można stosować węgiel ekogroszek w różnych gabarytów piecach, z poczuciem, że wyprodukowane ciepło zagwarantuje prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To nie koniec zalet! Dzięki własnej produkcji mamy szansę zaoferować Ci efektywny i doskonałej klasy opał w atrakcyjnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Ze względu na ten fakt masz okazję kupić sprawdzony, dobrze oceniany przez użytkowników i zgodny z obowiązującymi normami produkt bez rujnowania osobistego albo należącego do firmy budżetu. Korzystając z dostępnego u nas ekogroszku zmniejszysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Pszczynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Pszczynie i okolicach wyróżnia się w szczególności niezwykle korzystną wartością opałową i małą zawartością popiołu wytwarzaną w przebiegu spalania. Z dobrym skutkiem można stosować nasz opał w kotłach grzewczych dowolnej klasy oraz urządzeniach typu ecodesign. Stawiając na proponowane paliwo ekogroszek, dostajesz opał z ziarnami, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Zamówiony materiał jest pakowany w odporne na uszkodzenia, wygodne w składowaniu worki zawierające 25 kg opału, które są przy tym bezproblemowe w przewożeniu. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz wydajny materiał w różnych wersjach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się między sobą wartością opałową, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedno pozostaje bez zmian – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pszczyna)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie klasy produktów, którą potwierdzają doceniani oraz godni zaufania producenci oraz dedykowane atesty obecne na produkcie, które informują o składzie i zawartości ekogroszku,

  • wygodny transport – ekogroszek workowany jest prosty, a także szybki w transporcie z i do samochodu, co jednocześnie wywiera korzystny efekt na szybkość przesyłki prosto do klienta,

  • organizacja – oferowany przez naszą firmę opał jest łatwy i czysty w składowaniu, dzięki umieszczeniu go w polipropylenowych, trwałych workach, które mogą znaleźć się zarówno w ciepłowni, jak i na podwórku,

  • możliwość łatwego dozowania zapewniana ze względu na precyzyjnie zmierzoną ilość i masę innowacyjnego materiału opałowego, który bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pszczynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pszczyna

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od dekad sprzedajemy naszym klientom rewelacyjnej klasy paliwo, zalecane do budynków mieszkalnych, fabryk czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz bogaty wybór produktów, w którym znajdziesz na przykład ekogroszek workowany sprzedawany w mieście Pszczyna i okolicach, powstał specjalnie z myślą o potrzebach użytkowników chcących skorzystać z skutecznego, zgodnego z kotłami różnych kategorii nowoczesnego materiału opałowego.

Zakup nowoczesnego paliwa węglowego prosto od firmy, która zajmuje się także wytwórstwem, to jednocześnie wydajny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest niezwykle korzystna, a przy tym sam opał należy do grupy ekonomicznych. Rzecz jasna, gwarantujemy nie tylko przystępny koszt produktu, ale przy tym doskonałą jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu każdy ekogroszek workowany współgra z obowiązującymi normami.

Idealnym poświadczeniem rewelacyjnej jakości ekogroszku oferowanego w Pszczynie są liczne badania, podkreślające jego znakomite parametry i zawartość oraz skład. Z nami nie kupujesz kota w worku – każdy element oferty zawiera na opakowaniu kluczowe dane na temat zawartości zawartości po spalaniu, siarki oraz wilgoci, ilości produkowanego ciepła oraz współczynnika spiekalności (RI). Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się martwić, że podczas spalania wytworzą się duże ilości szkodliwych substancji czy popiół, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła grzewczego. Polecamy zamówienie węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie ciepło w danym budynku.

Ekogroszek Pszczyna - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek