Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żywiec

Szukasz ofert na ekogroszek w Żywcu? Dobrze się składa – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, która zawiera nowoczesne materiały opałowe w najniższej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości materiałów opałowych, dzięki czemu zdołaliśmy wypracować uznanie licznych osób prywatnych i zakładów przemysłowych z całego kraju. Aktualnie oferujemy w szczególności ekogroszek workowany, dostępny zarówno w Żywcu, jak i różnych innych miastach w całej Polsce. Co więcej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, udostępniamy różne typy nowoczesnych paliw węglowych, których świetna jakość łączy się z korzystną ceną zakupu. Zapraszamy do przeanalizowania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żywiec

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w mieście Żywiec i pobliskich miejscowościach to niewątpliwie opał skierowany do szczególnie bezkompromisowych klientów, którzy szukają nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Dostępne w naszym asortymencie produkty są odpowiednie do zaopatrywania w ciepło nie tylko budynków prywatnych, ale również miejsc o innym przeznaczeniu – siedzib firm, hal magazynowych itp. Bez obaw można postawić na węgiel ekogroszek w różnej wielkości piecach, z poczuciem, że wytworzone ciepło zapewni wymaganą temperaturę w każdym miejscu.

To jednak nie koniec! W roli producenta możemy zaoferować Ci pewny i doskonałej klasy opał w korzystnej cenie – koszt naszego ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju. Wobec tego masz okazję zakupić sprawdzony, ceniony przez użytkowników i spełniający wszelkie wymogi produkt bez przeciążania osobistego lub służbowego budżetu. Korzystając z naszego opału ograniczysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Żywcu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Żywcu i okolicach wyróżnia się w szczególności sporą ilością produkowanego ciepła i małą ilością popiołu wytwarzaną w przebiegu wykorzystania. Z dobrymi rezultatami można stosować nasz opał w kotłach klas od 3. do 5. oraz urządzeniach kategorii ecodesign. Zaopatrując się w oferowane paliwo ekogroszek, zyskujesz opał z ziarnami, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Zamówiony materiał jest ładowany w trwałe, dogodne w przechowywaniu worki o pojemności 25 kg, które są także bezproblemowe w przewozie. W naszym asortymencie znajdziesz wydajny materiał w kilku rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się między sobą ilością produkowanego ciepła, zdolnością spiekania i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedna kwestia pozostaje bez zmian – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Żywiec)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję jakości rozwiązań, za którą odpowiadają cenieni oraz sprawdzeni dostawcy oraz dedykowane atesty obecne na produkcie, informujące o wydajności i zawartości ekogroszku,

  • łatwy przewóz – ekogroszek workowany jest łatwy, a także szybki podczas przenoszenia do i z pojazdu, co automatycznie wpływa na tempo dostawy prosto do wskazanego miejsca,

  • łatwość utrzymania porządku – oferowany przez naszą firmę ekogroszek jest łatwy i schludny w składowaniu, ze względu na umieszczenie materiału w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które możesz umieścić zarówno w kotłowni, jak i na podwórku,

  • opcja wygodnego odmierzania udostępniania poprzez dokładnie zmierzoną ilość i wagę efektywnego paliwa węglowego, które z łatwością znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Żywcu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żywiec

W SAM-BUD-ROL od dekad sprzedajemy naszym klientom doskonałej jakości paliwo, odpowiednie do budynków mieszkalnych, fabryk czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz bogaty wybór produktów, w którym znajduje się między innymi ekogroszek workowany dostępny w Żywcu i okolicach, przygotowaliśmy specjalnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw chcących skorzystać z wydajnego, kompatybilnego z większością kotłów innowacyjnego materiału opałowego.

Kupno wydajnego opału prosto od producenta to także korzystny sposób na ograniczenie wydatków. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest zdecydowanie opłacalna, a jednocześnie sam materiał opałowy jest zaliczany do grupy ekonomicznych. Naturalnie, zadbaliśmy o nie tylko atrakcyjny koszt zakupu, ale przy tym wysoką jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu dostępny u nas ekogroszek workowany jest zgodny z obowiązującymi przepisami.

Idealnym poświadczeniem wysokiej jakości ekogroszku oferowanego w mieście Żywiec są różnorodne badania, podkreślające jego znakomite parametry i zawartość oraz skład. Z nami masz pewność co do jakości towaru – każdy z produktów zawiera na opakowaniu szczegółowe dane w kwestii zawartości zawartości po spalaniu, siarki oraz wilgoci, liczbie wytwarzanych kalorii ciepła oraz spiekalności. Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się obawiać, że w trakcie korzystania z opału wytworzą się znaczne ilości niekorzystnych środków czy popiół, które mogą przyczynić się uszkodzenia pieca. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie wymagany poziom temperatury w danym budynku.

Ekogroszek Żywiec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek