Ekogroszek workowany Wodzisław Śląski

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w mieście Wodzisław Śląski? W takim przypadku zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje nowoczesne paliwo węglowe w najniższej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu oraz sprzedaży wysokiej klasy opału, dzięki czemu udało nam się zdobyć zaufanie licznych osób prywatnych oraz zakładów przemysłowych z różnych województw. Aktualnie znajdziesz u nas przede wszystkim ekogroszek workowany, dostępny zarówno w mieście Wodzisław Śląski, jak i licznych pozostałych miejscach w kraju. Ponadto, biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, udostępniamy różne rodzaje nowoczesnych materiałów opałowych, których doskonała jakość współgra z korzystną ceną. Zapraszamy do poznania zalet takiego rozwiązania!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Wodzisław Śląski

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Wodzisław Śląski i okolicach to bez wątpienia produkt dla osób o szczególnych potrzebach, którzy chcą postawić na zakup nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Zawarte w naszym asortymencie produkty są odpowiednie do zaopatrywania w ciepło nie tylko domów jednorodzinnych, ale również placówek o innym charakterze – biur, hal produkcyjnych oraz wielu podobnych miejsc. Śmiało można postawić na węgiel ekogroszek w różnych rozmiarów urządzeniach grzewczych, z poczuciem, że wygenerowane ciepło pozwoli osiągnąć prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jednak nie koniec! Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować Ci wydajny i doskonałej jakości opał w rewelacyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce. Ze względu na ten fakt możesz nabyć świetny, doceniany przez użytkowników i zgodny z wszystkimi regulacjami opał bez nadwyrężania domowego lub firmowego majątku. Z pomocą dostępnego u nas ekogroszku zmniejszysz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Wodzisławiu Śląskim

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Wodzisław Śląski i okolicach odznacza się głównie wysoką wartością opałową i małą zawartością popiołu powstającą w trakcie wykorzystania. Z powodzeniem można wykorzystywać nasz opał w piecach klasy 3., 4. i 5. oraz rozwiązaniach rodzaju ecodesign. Kupując oferowane paliwo ekogroszek, zyskujesz opał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Całość jest ładowana w wytrzymałe, dogodne w magazynowaniu worki o pojemności 25 kg, które są także bezproblemowe w transporcie. W naszej ofercie znajdziesz wydajny ekogroszek w różnych odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wydajnością, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedno pozostaje bez zmian – zerowa lub niewielka spiekalność.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w kwestii jakości rozwiązań, za którą odpowiadają doceniani i godni zaufania dostawcy, a także specjalne certyfikaty umieszczone na opakowaniach, poświadczające o wydajności i strukturze ekogroszku,

  • łatwy przewóz – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany oraz szybki w przenoszeniu do i z samochodu, co automatycznie wywiera korzystny efekt na szybkość przesyłki prosto pod określony adres,

  • łatwość utrzymania porządku – oferowany przez naszą firmę opał jest bezproblemowy i czysty w magazynowaniu, dzięki umieszczeniu materiału w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które można umieścić zarówno w kotłowni, jak i na zewnątrz,

  • możliwość wygodnego racjonowania zapewniana ze względu na precyzyjnie odmierzoną ilość i masę innowacyjnego materiału opałowego, który bez problemu mieści się w zbiornikach.

Ekogroszek workowany w Wodzisławiu Śląskim
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Wodzisław Śląski

W firmie SAM-BUD-ROL od dekad sprzedajemy naszym klientom doskonałej jakości paliwo, zalecane do budynków mieszkalnych, fabryk czy placówek firm. Nasz sklep, w obrębie którego znajduje się między innymi ekogroszek workowany dostępny w mieście Wodzisław Śląski i okolicach, powstał przede wszystkim z myślą o potrzebach użytkowników szukających efektywnego, kompatybilnego z większością pieców wysokiej klasy materiału opałowego.

Kupno innowacyjnego materiału opałowego bezpośrednio od producenta to również znakomity sposób na ograniczenie kosztów. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest bardzo korzystna, a dodatkowo sam ekogroszek zalicza się do rozwiązań ekonomicznych. Naturalnie, zapewniamy nie tylko korzystny koszt zakupu, ale również wysoką jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek opałowy jest zgodny z obowiązującymi przepisami.

Perfekcyjnym poświadczeniem świetnej jakości ekogroszku oferowanego w Wodzisławiu Śląskim są różne certyfikaty, podkreślające jego odpowiednie szczegóły techniczne i własności. Stawiając na nasze usługi, nie kupujesz kota w worku – każdy produkt zawiera na worku szczegółowe informacje na temat zawartości popiołu, siarki oraz wilgoci, wydajności oraz spiekalności. Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się obawiać, że podczas korzystania z opału wytworzą się spore ilości szkodliwych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą przyczynić się uszkodzenia pieca. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie odpowiednią temperaturę w określonym budynku.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek